Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi Bursanın Osmangazi  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi    Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Kükürtlü Mh Zübeyde Hanım Cd, Konca Sk. No:2, Osmangazi/Bursa

Telefon:+902242757500

Hizmet Saatleri: 24 saat açık

Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi 

Yorumları- Şikayetleri

Nuray Gül – bir hafta önce
Annem yıllardır varis ve kalp problemi ile uğraşıyor. Yıllarca rutin kontrolleri için pek çok farklı hastane ve doktor ziyaretimiz oldu fakat en memnun kaldığımız görüşmemizi Kalp Aritmi’den Dr. Havva Hanımla yaptık. Annemin detaylı muayenesini yaptı ve bize her problemi, olumlu ve olumsuz durumu detaylıca açıkladı. Tüm sorularımıza açıklayıcı yanıtlar verdi. Kendisi çok güler yüzlü, saygılı, sevgili bir hanımefendi. Genel olarak hastane personelinin ilgisi ve güler yüzü için de çok teşekkür ederiz.
Aisha Gasymova – bir hafta önce
Dr.Havva Ören Mete den çok pişman kaldık. Burun havaya attan bir insan. Sanki sadece o meşgul olabilir.Çok kaba konuşuyor. Bir buçuk saat muayeneye beklemek ve böyle davranış hiç hoş değil.
Merve YILMAZ CANÖZ – 2 ay önce
Doktorumdan Havva Ören Mete çok memnunum ancak hastanenin randevu sisteminde büyük bir sorun var. Her geldiğimde en az bir buçuk saat bekliyorum. Burası bir devlet hastanesi değil. Bu kadar beklenemez. İnsanlar iş yerlerinden izin alıyor, saatlerce burada beklemek zorunda kalıyor. Gebe halimle bile uzun süreler beklemek zorunda kaldım. Buna bir düzenleme getirilmeli.
Yurdagul Eryılmaz – 5 ay önce
Özel çekirge kalp ve aritmik hastane dr ugur taşbaş başta olmak üzere baş hemşireye anju servisine ismini bilmiyorum ama sezer bey heralde servis elemanlarına güler yüzünü esirgemeyen bütün personele sonsuz teşekkürler ben 2 defa istanbulda kalp spazmı geçirdim ambulansla kaldırmışlar hep anju kalp çökmesi dendi ve stene takılacak dendi eşim bursada görev yaptığından sayin uğur hocamı tavsiye etmisler 13eylulde önce muaneye gittim sayın hocam güler yuzuyle önce korkularımı giderdi pozetif enerjisiyle güven verdi ve 14 eylül 2021 yılında anju oldum ve anjum super geçti stende gerek kalmadan anjum yapildi hastaneye yatış tarihimden anju animda çıkışıma kadar heran sayin hocam hep yanimda durdu korkuyla girdigim hastaneden neseyle ciktim hastane personeline anju servisine ismini bilmiyorum personeline bashrmsireye herkese sonsuz teşekkürler iyiki istanbuldan gelmisim bana sagligimi kazandiran sayin dr ugur taşbaş hocama sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ediyorum hastasiyla bu kadar ilgilenen dr gormedim iyki sizi tavsiye etmisler iyikide size gelip anjumu oldum hocam tekrar tekrar teşekkür ediyorum
Berna Özkaya – 5 ay önce
Doktorlar ilgiydi, pandemi sürecinde temizlik konusunda oldukça hassaslar. Mesafe kuralları, hijyen kuralları çok titizdi. Çok memnun kaldım. Bir Bursalı olarak önerdiğim bir hastane.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir