Bursa Göz Merkezi

Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Bursa Göz Merkezi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Göz Merkezi yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Duaçınarı, 16270, Barış Cd. No:3, 16270 Yıldırım/Bursa

Telefon:444 1 469

Hizmet Saatleri:Haftaiçi,09:00–18:00

Bursa Göz Merkezi YOL TARİFİ

Bursa Göz Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

Mehmet Bülent Şahin – 2 ay önce
Herşey için çok teşekkür ediyorum 🙏 Akıllı lens ameliyatıyla gözlüklerimi tamamen attım artık gözlük yükünden kurtuldum. Doktorum Atilla Hacıbekiroğlu ameliyatı 10dakikada gerçekleştirdi ağrı sızı hiç birşey hissetmedim.Ameliyattan önce Güler hanım detaylı bilgilendirme yaptı çok ilgili sıcak bir ortam var tüm personelin güler yüzlü olması kendimi özel hissettirdi ve güven verdi.çok teşekkür ederim beni büyük bir 👓 yükünden kurtardınız.
Nihan ÖZDEMİR AŞIK – 2 ay önce
23 Kasım’da Bursa Göz Hastanesi’nde katarak ameliyatı oldum.Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Doktorum Sezin hanım başta olmak üzere konu ile ilgili tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunarım. Nihat ÖZDEMİR
KAZIM YILMAZ – 4 ay önce
Akıllı lens ameliyatı yaptırmaya karar verip araştırmalar sonucunda Bursa Göz Merkezini buldum. Telefonda verilen bilgiler ve samimi yaklaşım sonrasında muayeneye gidip operasyon için uygun görüldüm. 55 yaşındayım. Bu zamana kadar verdiğim en doğru karar. Gözlüksüz bir şekilde hayata devam etmek çok güzel. Bursa Göz Merkezinin tüm doktor ve personeline ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Fatih Keskin – 3 ay önce
berbat bir hastane. eşimi getirdim kontrol amaçlı telefonda ve girişte ücret ödemeden önce hastalığını belirttim bakarız dediler fakat sonuçlara bakarken daha yetkin bir dr görmesi lazım dediler. hastane sahibine ulaşıp bir sonuç göstermekten acizler. nasıl oluyorsa hastane sahibi başka hastanede muayene yapıyor ama kendi hastanesinde hasta bakmıyormuş.
Nasibe Sazak – 4 ay önce
Kesinlikle tavsiye etmiyorum insanı kendi hatalarıyla önce madur ediyorlar sonrada mağduriyeti giderecek hicbirsey yapmıyorlar .beceriksiz personel toplulugu
İşletme sahibinin yanıtı4 ay önce
Hastamız telefon ile arayarak farklı bir hastanede küçük bir müdahale geçirdiğini ve gözüne atılan bir kaç dikişin alınması gerektiğini söyledi. Verdiği bilgiler doğrultusunda yardımcı olabileceğimizi 06/10/2021 tarihine randevusunu oluşturduk. Kayıt esnasında hastanın telefonda bahsettiği gibi küçük bir müdahale olmadığını, her iki gözünde de çok fazla dikişin mevcut olduğu özel bir müdahale geçirdiğini gördük. Bu doğrultuda bu müdahale SGK kapsamında olmadığı için, operasyon sonrası kontrolünüde SGK kapsamında açılamayacağını, özel bir müdahale olduğu için sadece özel kayıt açılarak yardımcı olabileceğimizi söyledik. Dikiş alımından da herhangi bir ücret talep etmediğimizi belirttik. Hasta operasyonunu SGK kapsamında olmadığı halde, farklı bir hastanede operasyon sonrasının da SGK kapsamında olmasını istemiştir. Bundan dolayı muayene olmaktan vazgeçmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir