Özel Çankaya Hastanesi Ankara’nı Çankaya ilçesinde hizmet veren tam teşekkürlü bir özel hastanedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimser.  Alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve tüm çalışanlarıyla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. sizlerde Özel Çankaya Hastanesi hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve yol tarifinden kuruma kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Barbaros, Bülten Sk. No:44, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124261450

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Çankaya Hastanesi  YOL TARİFİ

 

Özel Çankaya Hastanesi 

Yorumları-şikayetleri

Buse kartal-2 ay önce

27 yaşındaki kızımın göz ameliyati öncesi kan testleri istendi. Damarları çok ince. bu işlem bizim için hep kabus olmuştur. Bunu söylediğimizde; pediatri laboratuarında numune alınırsa daha kolay olur dediler. Yıllarca hastanelerde damarlarını bulmakta zorlandıkları için çok sıkıntılar yaşadık. Pediatri kan alma bölümündeki görevli hemşire o kadar profesyonel ve yetenekli idi ki; tek denemede damara girdi ve kolayca işlemi tamamladı.Çok şaşırdık,nasıl teşekkür edeceğimizi bilemedik. Buraya yazmak istedim İsminin Kıymet Babadağ olduğunu öğrendiğim bu sevimli hemşireye sonsuz tesekkurler. Hastane yönetimini böyle yetenekli kişilerle çalıştığı için ayrıca kutlarım

Ayşe Furuncu- 5 ay önce

kızımın uzun süredir devam eden allerjik sorunları için başvurduk. Son zamanlarda nefes alamıyor gözünden sürekli yaş akıyor sürekli hapşırıyordu. Hocam muayene yaptı. Hemen bütün şikayetlerin nedenini buldu. Hiç git gel yok. 3 problem tesbit edildi. Alerji ilaçları kullandık. İlaçlar bitince ameliyatı mızı olduk.25 dk sürdü. Hepsi aynı günde hiç ameliyat olmamış gibi taburcu olduk. (konkabulloza+septoplasti) çarşamba çıktık cuma silikonlarımız alındı. Her şeyi öyle güzel anlatıyor ki. Aynen de dediği gibi hiiiiç problem yaşamadık.. Hem işi hem kişiliği süpeeeer… Bundan sonra KULAK- BURUN-BOĞAZ İle kimin sorunu olursa Sait YÜCEL Hocamın yanındayız.. SAĞLIĞINIZ daim olsun Hocam..

Med- 4ay önce

Bekir hoca hayatımı kurtarıyordu her defasında ona gozum kapali guvenirim bu sefer denk gelemedm. Fakat yabancı doktorlar istemiyoruz ozellikle ortadogudan gelen bizim bati teknolojisine egitimine ihtiyacimiz var ! Ticarethane gibi tahlil parasi alip gerekli Müdahele edilemeden hasta hastaneden gonderilemez kendinize guvenmiyorsaniz eger çalışmayın ! Turk doktolarina emanet edilmek istiyorum ! Belgelerimle Sikayet edeceğim !

Aslhan Balcı- 10 ay önce

İdrar yolları problemi nedeniyle gittim. Gerekli testler yapıldı, ultrason çekildi, sistit olduğum anlaşıldı ve sonuç olarak içinde cipro da olan bir kaç ilaç verdi muayene olduğum doktor. Cipronun prospektüsünü okuduğumda çok ciddi yan etkilerinin olduğunu gördüm ve araştırınca cipronun ne kadar ciddi ve tehlikeli olabilecek bir antibiyotik olduğuyla alakalı bir çok bilimsel makale okudum. Pazartesi günü antibiyotik duyarlılık testimin sonucunu bildirmek için doktor beni aradığında oldukça nazik bir şekilde bu ilacı kullanmaktan çekindiğimi ve alternatif bir antibiyotik verip veremeyeceğini sordum fakat oldukça kaba ve egolu bir tepkiyle karşılaştım. Bir süre derdimi anlatabilmek için çabaladıktan sonra “Evet alternatif ilaç yazabilirim ama sen ona da bahane bulursun!” cevabı ile tedavim doktor tarafından yarım bırakıldı. Eğer bu hastaneye giderken kaliteli hizmet almak ve düzgün muamele görüp tedavi olmak amacı taşıyorsanız tekrar düşünmenizi öneririm, en azından üroloji bölümü ile ilgili. Sonrasında hastaneyi arayıp şikayet oluşturdum bana dönüş yapılacağı söylendi fakat üzerinden 2 haftaya yakın süre geçmiş olmasına rağmen dönüş sağlanmadı. Yani hastane yönetimi de tedavi olmak için parasını aldıkları hastanın bünyelerindeki doktor sebebiyle tedavi olamamasını önemsemiyor.

Eyüp Yanbakar- 9 ay önce

Prof. Dr. Muharrem YAZICI hocamızı bu değerlendirmenin tamamen dışında tutarak; öncelikle Hastane, bir hastane görüntüsünde değil. 3 gece 4 gün uyku dışında sürekli Hastane’nin acil ve poliklinik civarındaydım. Oğlum ortopedi doktoru Muharrem hocamız tarafından ameliyat edildi. Ondan sonraki süreçte ve hastaneye ilk başvuru sürecinde personelin yeteri kadar profesyonellik sergileyemediğine şahit oldum. Hasyane’ye Muharrem hocamız için gelmek zorundaydık. Tokat’tan Ankara’ya gittik. Oğlum engelli 11 yıldır hastanelerdeyiz. Özel veya resmi belki yüzlerce kez hastanelere gittik onlarca kez de hastanelerde yattık ( İstanbul, Samsun, Yozgat, Ankara, Çorum, Sivas, Tokat). Kıyaslamayı elbette buna göre yapıyorum. Sadece bir hastane olarak tercih etmek istesem kesinlikle en son tercihlerim arasında yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir