Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası Hastanesi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası Hastanesi;, yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. . Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres: Mimar Sinan, Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hst., 16310 Yıldırım/Bursa

Telefon: +902242955000

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası YOL TARİFİ

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası

Yorumları- Şikayetleri

Figen Yazgan – 3 ay önce

Akşam Bursa dosap hastahanesinden gecenin 3du ambulansla sevket yilmaz hastahanesine gittim.kalpte sanci yuksek tansiyon.sorunum.Sari alana aldilar.Orda gercekten canla başla calisan hemşeresi doktoru sanirim benimle ilgilenen dr Aytekin genc bir dr du hepsi ilgili hepsi.Sagolsunlar var olsunlar hrrsey olamasi gibi her tetkigi yaptilar.samimi olarak yaziyorum.Davraniş uslup tavir insana hrryerde insan gibi davranildigi gibi.herkese yine eşit muameleyide gozlemledim.Tsk Sevket yilamaz acil câlisanlari tskkk

Dilara Tezel Ermaya – 4 ay önce

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji polikliniğine ilaç raporu almak için gittik. Gerekli muayene ve raporla ilgili işlemler yapıldıktan sonra doktor reçeteyi yazdı. Kalan tek iş raporun onaylanmasıydı. Üzerinden 3 gün geçti ve rapor onaylanmadı ve tabi reçete de günü geçtiği için iptal oldu. Ertesi hafta tekrar hastaneye gittik sekreter hanıma zorla ulaştık. Telefonlara neden cevap verilmiyor diye sorduk. Bütün bölüme tek sekreter ben bakıyorum tabi ki cevap veremem dedi. Tamam raporu onaylamayı unutmuşum, şimdi yapıyorum dedi. Bir arkadaşını aradı, izinde olan doktorun yerine onaylamasını söyledi o da tamam dedi. Biraz sonra sistemde onaylanmış olur dedi. Ve bugün ertesi gün hala rapor çıkmadı. Bu kadar lakaytlık, ilgisizlik ve sorumsuzluk olmaz.

Hasan Aslan – 4 ay önce

SONUNA KADAR OKUYUN HASTANE GÖREVLİLERİ Devletten aldıkları maaşı hak etmediklerini düşünüyorum. Hepsi ego tatmin ediyorlar insanlarla doğru düzgün muhattab dâhi olmuyorlar o ona yönlendiriyor o ona iyileşmek derdine derman bulmak yerine hasta olup cikmamak elde değil. Tuvaletleri rezalet hastalık dagitiyor. Hemşireler başhekimden de üstün konuşurken bile silah zoruyla konuşturuyorsun gibi.. Denetleme olmuyor mu bilmiyorum ama böyle bi hastane çalışanları Allah islah etsin diyorum 100 tane doktor varsa 10 tanesini alinir içinden.. İnsanlarla zaten ilgi alaka yoktu covid 19 çıktıktan sonra hiç ilgilenmez oldular artı nasıl bir sağlık bakanlığımiz varsa randevu alamaz olduk. Her yere hastane yapildi ama randevu alamiyorsun aciller dolu insanlar i acile ve özel hasteneye mecbur kiliyorsunuz.. LÜTFEN RİCA EDİYORUM YAPTİGİNİZ MESLEĞİ SEVEREK VE ALLAH KORKUSU İLE YAPİN. ALDIĞINIZ MAAŞ HEPİMİZİN CEBİNDEN ÇIKIYOR HAK VAR ÖLÜM VAR LÜTFEN İNSANLAR A KARŞI BİRAZ DAHA SEMPATİK VE İLGİLİ OLURMUSUNUZ ALLAH RIZASI İÇİN….

İlker D. – 6 ay önce

ilk çocuğumuza, 31 haftalık riskli hamilelik yaşayan eşimin kanaması sebebi ile geldik. Ben dışarıda bekledim. Eşime içeride insanca olmayan kaba bir davranış sergilemelerinden dolayı eşim ağlayarak dışarı çıktı. Ne kısmetse bizim yaşadığımız olayın 5 dk sonrasında başka bir hamile bayan ağlayarak çıktı. Eşini sakinleştirmeye çalışarak birlikte şikayette bulunalım dedim. Gelen doktor Hakan Sağen, pratisyen hekim Sabiha Gökçen Dönmez, Sağlık personeleri ve güvenlikçi bayan ne hikmetse hep birden anlaşmışlar gibi bize cephe aldılar. Oysa orada hem eşi hem de bebeği hayati tehlikede olan biri olabilirdi. Bunu bile düşünmediler. Eşim ve kaydı alan Sabiha Gökçen Dönmez arasındaki diyalog ise şöyle gelişti: S.G.D.: “Adın?” Eşim: “……..” (bu sırada eşim iki adım yaklaştı) S.G.D.: “Ya! Şurada dursana” Eşim: “neden benimle böyle konuşuyorsunuz?” S.G.D.: “ben normal konuşuyorum. Sen muayene olmak istiyor musun istemiyor musun” Eşim: “Hayır normal konuşmuyorsunuz. Değil riskli bir gebe ile normal bir hasta ile böyle konuşma hakkınız yok” S.G.D.: “lütfen güvenliği çağırır mısın dışarı çık. Ben seni kaydetmiyorum” Akabinde de eşim ağlayarak dışarı çıktı. Medeni olarak tepkimizi gösterip, onları şikayet edeceğimizi söyledik. Akabinde de “nasıl bir güçse” beyaz koda basmışlar ve biz “şikayet edilen” olduk. Yani resmen beyaz kodun suistimaline uğradık. Öncesinde Doktor “özür dilerseniz tedavi ederim” dedi. Ne için anlamadık. Güler misin ağlar mısın? Tabiki işiniz zor. Türlü türlü insanlarla uğraşıyorsunuz. Ancak bu size acile gelmiş bir hastaya saygısızca, kırıcı, anlayışsız, bir davranış hakkı sunmaz. Hele de hamile bir bayana karşı. Yapamıyorsanız bırakın o mesleği. Bir de Dr. Hakan Sağer’in kolundaki serum iğnesi dikkatimizi çekti. Hatta onu görünce siz kimsiniz? Doktor musunuz diye sordum. Bu da enteresan bir durum. Hasta olarak mı oradaydı anlamadık. Neyse sonuç olarak tedavi edilmeden ayrıldık ve 5 saat boyunca hamile eşimle birlikte, kahvaltı bile yapmamış halde önce karakol akabinde de adliyedeydik. Lütfen oraya gittiğinizde artık ses-kamera kaydı mı alırsınız şahit mi tutarsınız bilmiyorum ama mutlaka kendinize o şekil davranılmasına izin vermeyin, davranılıyorsa da o anda bir şekile bunu ispat edecek şahit vs ayarlayın. Öteki türlü haklıda olsanız kendilerine tanınan geniş haklar ve oradakilerin birlikte hareket etmesi sebebiyle haklıyken haksız olabilirsiniz.

İlker Sarnık – 5 ay önce

Öncelikle herkese geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Dahiliye doktorlarından Sn. Dr. MURAT KEMAHLI’YA göstermiş olduğu mütevaziliğe, ilgiye ve sorularımıza ciddiye alarak cevaplamasına ve kibar davranışlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin gibi doktorları mum ile arar olduk. İnşallah diğer meslektaşlarımız da sizden feyiz alırlar. Hocam tekrar teşekkür ederiz. Herşey gönlünüzce olsun.

Elmira Şeyma Çakıcı – 7 ay önce

14/12/20 günü doğum yaptım hemşireler olsun doktorum olsun çok yardımcı oldular Allah razı olsun 🤗 özellikle kapalı bir doktor vardı o emzirme konusunda bilgi paylaşmasi bana yardım etmesi çok güzel bir davranıştır teşekkür ederim 🤗 ameliyatimda çok rahat geçti doktorumla konuşa konuşa geçti ona da ayrı teşekkür ederim 🤗

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir