Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi  deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi, yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. . Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Mimar Sinan, Polis Okulu Karşısı, Emniyet Cd., 16310 Yıldırım/Bursa

Telefon:+902242955000

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Elif Gülten – 1 hafta önce

Babamın geçirdiği kaza sebebiyle kalçası kırıldı ilk olarak ambulans çekirge devlet hastanesine kaldırdı. Parçalı kırık olduğu için ameliyatının olabileceği birkaç hastaneden biriydi yüksek ihtisas hastanesi. Çok zorda olsa bi şekilde nakilimizi gerçekleştirdik.Öğlen 12 gibi ambulansla girdiğimiz hastanede sedye üstünde yatan babamla 6 saat süren işlemler sonucunda hiç bir personelin yardımı olmadan kendi imkanlarımızla servise yatışını yapabildik. Doktorumuzun kendisini hiç görmesekte çok şükür ameliyatımız başarlı geçti. Servisteki bir kaç doktor ve bir kaç personel dışında hepsinin burnu kaf dağında ilgisizlik diz boyu genel olarak sistem bu hastanede çökmüş durumda.

Berat Ayvaz – 1 ay önce

defalarca aramama rağmen cok uzun bir süre sonra açılan telefonda üslubu bozuk bir personel taraından terslendim sağlık bakanlığının personel seçiminde daha hassas davranması gerek bence zira böyle işinin ve sorumluluğunun bilincinde olmayan personeller yüzünden vatandaşlar en temel hakları olan sağlık hizmetlerinden verimli şekilde yararlanamamaktadır . not: 5yıldızı bilerek verdim yorumum en üstte görünsün diye hoş ben zaten şikayetimi sağlık bakanlığına bizzat ileticem .

E.K – 2 ay önce

Belki 3 yıldız ama , devletin böyle bir binası böyle bir hekim kadrosu varken hakettiği yerde olmayan bir hastane. O yüzden 1 puan.. Yatış kısmındaki Hemşireler temizlik görevlileri ve doktorumuz çok ilgili ve sevecendi. Lakiin. Hastane 5 para etmez labirent gibi bi hastane.. banyolar eskilikten dökülüyor. Boyaları atmış. Tavandakı paneller kırık veya küflü gibi. Refakatçi koltukları hele berbar. Bursa sağlık müdürünü yada Fahrettin kocayı 1 gece bu koltuklarda (çökmüş, kir içinde aşırı rahatsız) bir gece misafir etmek isterdim ki refakatçinin halinden de anlasınlar.. tuvalette peçete – tuvalet kağıdı bile yok. Sordugumuzda hastanede olmadıgını söylediler .. iyi doktora gelirsen şans ama gelmezsen önünden bile geçilmeyecek bi hastane. Kendi insanına bu kalitesizliği nasıl yaşatırlar aklım almıyor.

Simge Koç – 11 ay önce

Hastane gayet temizdi. Doktorları gayet ilgili. Tuvaletlerin de sivi sabun , tuvalet kağıdı ve peçete bulunan nadir araştırma hastanelerden biri diyebilirim. Biz şehir dışından gittiğimiz için özellikle ilgilendir ki randevumuz olmadigi halde. Sıra konusunda çok ilgi ve anlayış gösterdi doktor ve çalışanlar 👏👏👏

Clostiridium Cificle – 11 ay önce

Tam bir rezalet, kafa tomografisi dahi çekmiyorlar hizmet vermiyor diyorlar. Yani şu zamanda Kafa Travması, Nörolojik muayene amaçlı buraya giderseniz BT ve MR hizmetinden faydalanamayacaksınız. Böyle bir durumda serum verilip evinize gönderileceksiniz. Burada asla doktorları suçlamıyorum, kim BT hizmet vermeyecek diye emrettiyse suç onundur. Galiba Covid-19 hastaları o kadar fazla ki ondan böyle diyorlar. Bunun başka bir nedeni de Radyoloji’deki cihazların özel sektöre yani BURTOM’a devrinden dolayı olabilir malum kâr marjı kurtarmıyor galiba. Ama bu sağlık! Sağlıkta kâr marjı değil insan hayatı öncelikli olmalıdır. Umarım Sağlık Bakanlığı bu rezalet durumla ilgilenir, sadece Covid-19’dan dolayı değil daha önceden de böyle sorunlar vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir