Büyükada Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi NeredeBüyükada Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede

İstanbul’un Adalar ilçesinde hizmet veren Kartal Dr. Lütfi Kırdal Şehir Hastanesi tam teşekküllü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır.  Şehir hastaneleri ile ilgili olarak verdiğimiz bu genel bilgiden sonra Kartal Lütfi Kırdal şehir hastanesini daha detaylı inceleyelim.  Kartal Lütfi Kırdal şehir hastanesini Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Kartal Cevizli Köprüsü yanındaki yerleşkeye E5 üzerindeki herhangi bir minibüs, otobüs yada metro ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca devasa projeler olan şehir hastanelerinden olmasına rağmen hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında. Kartal Dr. Lütfi Kırdal Şehir Hastanesinin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilir ve hastanenin resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

Kartal Dr. Lütfi Kırdal Şehir Hastanesi resmi instagram hesabı: @kartalsehir

Adres: Lala Hatun Mah., Büyükada,, 34970 Adalar/İstanbul

telefon:(0216) 382 62 28

Hizmet saatleri: hafta içi 09.00 – 16.00  saatleri arasında hizmet vermektedir. hafta sonu kapalıdır.

 

Büyükada Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi  YOL TARİFİ

 

Büyükada Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri 

Eyüp Eymen Bakoğlu – 3 ay Önce

Psikiyatri bölümüne gittim ilgi ,alaka denen hiçbirşey yok.şikayetiniz nedir, al bu ilâcı kullan ,gel onun haricinde hiçbirşey, ne bir soru hiçbirşey yok benim küçük bebeğim var ben o ilacı kullanabilir miyim ?kullanamaz miyim? ya da rahatsızlığınız ne zaman başladı tek kelam yok reçete hazırda duruyor sanki her gelene ver gitsin der gibi….. Grip için doktora gittiğimiz de bile daha çok ilgi alaka görüyoruz daha fazla ilgileniliyor. Ben anlamadim bu psikiyat doktorları hep mi böyle yoksa bana mı denk geliyor ?onların daha ilgili daha hassas davranmaları gerekmiyor mu? sonuçta ruh ve sinir hastalıkları doktoru yani 😔😔😕üzücü yani devlet hastanesi diye mi böyle illa doğru düzgün muamele görmek için doğru düzgün muayene olmak için özel hastaneye mi gitmek gerekiyor parası olmayan ne ne yapacak!!!!!

Sezen Çakıcı – 7 ay önce

Bütün ağız diş sağlığı merkezlerinde görüntüleme var fakat burada yokmuş. Bizde film çekilmiyor deyip şöle bir baktılar ve kanalda problem yok gibi görünüyor dediler ki biz daha dişin kanallı olup olmadığından bile emin değiliz… bütün merkezlerde diş temizliği yapılmasına rağmen bize sadece dişinizin temizlenmesi gerek deyip yolladılar.. şaka gibi bir yer.. diş temizliği bile yapamıyorlarsa neden oradalar anlamadık.. kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Selin Günebakan – 1 yıl önce

Buyukada ek hizmet binasi diş bolumune ,diş bölümü hakkindaki utube academy kullanicisinin olumsuz yorumlardan endişe duyarak başvurdum. Diger hastalerde yer olmadigi ve yurtdisina cikacagim icin en yakin randevu veren buyukada dis bolumunde dt.Mehmet Esat beyden randevu aldim. Sikayetimin sebebi olan dişle gayet iyi ilgilenildi ve gereken tedavi yapildi. Iki doktor da guler yuzlu ve yardimseverdi. Kendi subjektif yorumlarinizi abartarak yazip, lutfen diger hastalar uzerinde olumsuz bir onyargi olusturmayin.Yorumunuz yuzunden fazlasiyla tedirgin gittim . Ama memnun ayrildim. Memnuniyet kisiye gore degisir.

İlyas İpek – 2 yıl önce

Sağlık ocağı emin olun bundan daha iyidir.Sedece adı var başka hiçbirşey değil.Muane et ilaç yaz gönder.Hele Diş polikinligi tam bi rezalet diş bile çekemiyor gerisini siz düşünün.Neymis dokundurmuyormus,agiran disi uyuşturup çekmek bu kadar mı zor.Anca oturduğu yerden bedava beslenen yerden başka bişey değil.Baska bi kuruma döndürülsün daha iyi bence Saglik ocağa Allah’tan var

Ulaş T – 4 yıl önce

-Merhaba Doktor Suna Çelik ve Mehmet Esat Alaoğlundan almayın. Hatta diğer doktorları bilemem ama buradan kaçının. İkisine ve bu polikliniğine elimde olsa eksi puan veririm. Umarım yorum işinize yarar. -Ayrıca buraya 5 yıldız verenlere kanmayın.Belki 1-2 si doğrudur geri kalanı Ya sahte hesap ya da bu kurumda çalışanlar/yakınlarıdır. 19 ocak gününe randevu alabilmiştim. Müsait 2 doktor vardı. Biri Mehmet Esat Alaoğlu idi ancak kendisi hakkında araştırma yaptım br olumsuz yorum okuyup seçmedim.Mecburen doktor Suna Çeliği seçtim. Dişimin sızlaması her soğuk veya biraz sıcak yiyecek/içecekte ya yumruk yemiş gibi yada bıçakla oyuluyormuş gibi hissettiriyordu.Bu sızının korkunç bir ağrıya dönmesini önlemek için geldiğimi ve ıstıraba dönüşmeden evvel erken müdahale ederse müteşekkir olacağımı belirttim.Daha öncede benzer diş sızıları çekip tedavi olduğumdan kanal tedavisi istedim. Ancak göya oradaki malzeme yetersizliğinden dolayı kanal tedavisi yokmuş ..ve basit bir dolgu yaparak beni başından savdı aslında kanal tedavisine gerekte yokmuş, eski dolgum kırılmış onu çıkartıp yenisi yapsa yetermiş!!! Artık ya kurumun ya onun günahı. Bu muameleyi Hasta haklarına şikayet edecektim ama acelem vardı. Ayrıca aynı odada bulunduklarından yan tarafta doktor Mehmet Esat Alaoğlunun başka hastalarla diyaloğunu duydum ve hakkında yazılan olumsuz yorumların doğruluğuna kanaat getirdim.5-10 dakika arası hastaları geldikleri gibi yolluyor. Bu iki doktorda işlerini yaparken sanki sürgün yerindeler gibi “benim burada ne işim var ,nerden geldi bunlar” atmosferindeler. Bir an önce sepetlemeye bakıyorlar. Bu kurumdan ve ikisinden uzak durun.Dolgu sonrası doğal olarak sızılarım ağrıya döndü.Bu sefer araştırma yaparak birazda mecburiyetten (2 hafta sonraya randevu veriyorlar hep) Kartal ağız diş sağlığı Doktoru Hakan Biçer den randevu aldım.2. katta idi. Çok beklemedim ama sağolsun ilgilendi hatta normalde kural gereği 6 ay dokunulamazmış dişim ancak “Lütfü Topal Adalar Polikliniğinde” bana ihtiyaç olunan tedavinin olmadığı söylediklerinden dolayı” yardımcı oldu. Aralıklarla 1 saat kadar kanal tedavimle uğraştı ve sağolsun Şu an ağrı sızım kalmadı. Bu yorumu doktorlartakvimi sitesinde yazacaktım ancak araştırmam sonucu onların doktorlardan para toplayıp reklamlarını yaptığı ve bir çok hastaların doktorlar haklarındaki olumsuz yorumlarını yayındırtmadıklarını öğrendim(hatta eksisozlukte bu site için para vermeyen doktorlar hakkında olumsuz yoruma izin verildiği gibi yazılar okudum). Kartal Ağız Diş sağlığından Doktor Hakan Biçer 5 yıldız ancak burada da 1. katta başka doktor kapısı önlerinde çok hasta yığıldığı gördüm ve aşırı kalabalıktı. Sanırım diğer doktorların fazla ilgilenmemesi ve yavaşlığından kaynaklıydı. O yüzden 3 yıldız Kartal Ağız ve diş sağlığına veriyorum.İyi günler.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir