Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği NeredeÖzel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Cumhuriyet, Araba Yolu Cd. No:25/B, 34457 Sarıyer/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: 34457 ve yakındaki bölgeler

Saatler: 09:00 – 21:00

Telefon: (0212) 223 23 46

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları 

emin denizz – 3 hafta önce

Kanal tedavi oldum iğne bile vurmaktan korkan birisiyim gram acı çekmedim işlerinde çok profesyoneller ve hastalara bi okadar ilgililer kesinlikle güvenle gidebilirsiniz

Sevde Yaman – 4 ay önce
Dıscı fobim sayesinde senelerdir yenemediğim korkumu yendiğim en güvenilir klinik. Sariyer bölgesinde gidilebilecek en iyi en temiz en uygun dis klinigi . Sevgili hocam musatafa bey ve ekip harikalar cok güler yüzlü ve cok iyiler kendilerine cok tesekkur ediyorum güvenle gidebilirsiniz .

murat can ölekli – 8 ay önce
İlgili, güler yüzlü ve işinin ehli hekimleriyle gerçekten güvenilir bir poliklinik. Ömrümün kalanında diş sağlığımla ilgili her konuda ilk adresim burası olacak.

e t – bir yıl önce
Çok memnun kaldım. Kadrosunda tüm uzman hekimleri bulunduran bir klinik.. Sarıyer ilçesi için böyle büyük bir hizmet verdikleri için teşekkür ederim. Neredeyse tüm diş tedavilerimi doktor Hale hanıma yaptırdım. Gerekli gördüğü noktalarda uzman hekimlerine yönlendirdi. İlgi ve özen için teşekkür ederim.

hakan yılmaz – bir yıl önce
Özellikle kanal tedavisi uzmanı Mustafa bey’e çok teşekkür ediyorum. Tedavimin hiç bu kadar rahat geçeceğini tahmin etmiyordum. Gerçekten eli çok hafif. Ayrıca kliniğin enerjisi çok yüksek hiç dişçiye gitmişsiniz gibi değil, aile ortamı sıcaklığı var.

Ferhat Yilmaz – bir yıl önce
Özellikle pandemi döneminde diş hekimine gitmeye çekinenler için gidilebilecek en iyi klinik, her yer pırıl pırıl ve sürekli dezenfekte ediliyor, hekimlerden sekreterlere herkes güler yüzlü ve nazik, güvenle tercih edilebilir, fiyatları da makul. Dolgu için gittim, herhangi bir sorun yaşamadım, memnun kaldım

Sena Uzunay – bir yıl önce
gün boyu çalışan biri olarak sıkıntı yaratan yirmilik dişlerimle ilgilenmeyi akşamın ileri saatlerine ertelemek durumunda kalmıştım. gün sonuna kadar çalışmış ve yorulmuş olmalarına rağmen benimle çok kibar bir şekilde ilgilenmişlerdi. altlı üstlü iki dişimi tek seferde çektirebilmiştim. Diş hekimim Elif İlke Cebesoy’du. Kendisine güvenim tam. Sonrasında da hiçbir problem yaşamadım. Hijyenik ve toplu taşımaya yakın bir yerde, üst kalite bir hizmet almak isteyen herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Emre Kaya – bir yıl önce
İlk dis tedavimi 2016 yılında yapmisti Engin hoca, o zamandan bu yana ağız ve diş sagligim ona emanet. Peki neden? İşini iyi yapmasını veya muayenehanesindeki genel hijyen ve temizlik hassasiyetini sebep olarak saymıyorum çünkü bunlar olmazsa olmazlar. Asıl nokta isini iyi yaptıktan sonra başlıyor! Evvela sorduğum detaylı sorulara sıkılmadan verdiği yanıtlar, tedavi sırasındaki tavrı, anlayışı ve en önemlisi yaptığı işin arkasında durması.. Klasik bir doktorun soğuk tavrından ziyade samimi ve guleryuzlu.. Özetle saydığım bu farklarla dis tedavilerime çekinerek değil keyifle gidiyorum:)

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir