ÇAMLIK TIP MERKEZİ NEREDEÇAMLIK TIP MERKEZİ NEREDE

İstanbul Şile ilçesinde Hizmet Vermekte Olan ÇAMLIK TIP MERKEZİ ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen ÇAMLIK TIP MERKEZİ Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Çamlık, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:14, 34782 Çekmeköy/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Taşdelen ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0850 736 2000

ÇAMLIK TIP MERKEZİ YOL TARİFİ

ÇAMLIK TIP MERKEZİ YORUMLARI 

zgej efe – 3 hafta önce
İletişim sıfır,tahlil çıkıyor,illa kendi doktorlarina göstermemiz için yerlerine gitmemizi istiyorlar,telefonla ulaşmak zor ötesi. Tartışmadan e nabiza tahlil düşürmüyorlar. En başta sade tahlil için geleceğimi söylememe ragmen hemde…. Nasıl olsa pandemi var,bir şekilde para kazanıyoruz deyip kalite sunmuyorlar .

Zeki Bey – bir hafta önce
Hastaneyle iletişim kurmak çok zor kimse telefonlara bakmıy.yor bile ama yinede hizmetten memnun kaldım hemşirelerin hepsi çok iligili davran.dı bizlere yesil gözlü hemşire annemle çok yakından iliglndi herkes ten Allah. razı olsun 👏

Cafer TANRIKULU – 3 ay önce
Yıllardır hizmet aldığımız bu tıp merkezine son gelişimiz.. Kızım için göz randevusu aldık. Göz doktorları sınırlı gün ve saatlerde çalıştığı için (benzer diğer özel tıp mrk ve hast.lerdeki gibi) randevu alabildiğimiz saatte okuldan izin alarak geldik, saatinde vardık ama kayıt sorasında iki kişi bekledikten sonra görevli bize saatimizin geçtiğini, son randevu olduğu için de doktorun gittiğini söyledi. Saati gösterip izah etmeye çalışınca bizi suçlayan bir ifade ile cevap verdi. Yetkili biriyle konuşmak istedim. Yaşça bizden büyük bir erkek doktora yönlendirdiler, son derece resmi ve umursamaz tavırlarla açıklama yaptı. En ufak bir nezaket, ilgi, üzüntü işareti alamadan ayrıldık. Benim hesabıma göre doktor randevu tam saatinde kapısında olmadığımızı görünce hemen çıkmış olmalı. Gittiğimiz diğer özel kuruluşlarda hatırlatma araması, özellikle de randevu saatinde tekrar arama mutlaka yapılırdı, bilsek biz arayıp tam saatinde giriş yapıyoruz falan derdik ama maalesef arkadaşların umurunda olmadık. Kaybolan zamanımızın, tahtayı görmeyen çocuğun yeni bir randevuya kadar beklemesinin hiçbir önemi yok tabi.
Allah bir daha size mecbur etmesin.

Gamze Çapar – 5 gün önce
Fiyat – Performans olarak çok başarılı bir tıp merkezi. Çok uzaklara gitmenize gerek yok. Çekmeköy civarında oturuyorsanız tercihiniz olabilir. Emine hocamıza selamlar olsun. Yeğenimle hep çok iyi ilgilendi.

Seray Gökçe Kayacı – 3 gün önce
Gece çok dişim ağrıyordu internetten buldum Çamlık Tıp’ı iyi ki açıklardı. Hemen işleme aldılar beni hiç uğraştırmadılar. O saatte o enerji ve ilgiden memnun kaldım. Teşekkürler.

Serkan ELMAS – bir ay önce
Kadın hastalıkları doktoru Gönül Çığ bizden mr istedi sağ olsun mr raporumuza bakmaya zahmet etmedi. Boşuna çektirmiş gibi hissettik. Zaten ilk muayeneden de memnun kalmamıştık. Asla bundan sonra tercih etmeyeceğiz. Çocuk doktoru Emine Hanımdan ise çok memnunuz.

Fatih Kuru – 5 gün önce
Gözlerimde yanma nedeniyle göz doktorundan randevu aldım. Beklediğimden daha ilgiliydi tüm ekip. Hüseyin Bey’e çok teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir