Çekmeköy Devlet Hastanesi NeredeÇekmeköy Devlet Hastanesi Nerede

İstanbul Çekmeköy ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Çekmeköy Devlet Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Çekmeköy Devlet Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Alemdağ, Çekmeköy Devlet Hastanesi, Saray Cd. No:10, 34794 Çekmeköy/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Çekmeköy

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 606 51 00

Çekmeköy Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Çekmeköy Devlet Hastanesi Yorumları 

Aliyye Kara – 4 hafta önce
Covid aşı birimi fiyasko. Randevu alanla almayanı aynı sıraya sokup bekletiyorlar. Bir düzen yok. Hasta kaydı alan bir banko yok. Biontech onam formunun ayrıntısı yok. Ne kaçıncı aşı olduğu soruluyor, ne alerji ve kronik hastalık hanesi …Devamı

Ahmet Gencer – bir ay önce
Bugün bu hastanenin göz polikniğine muayene olmaya gittim ,o kadar memnun kaldım ki bunun sebebi hemşirelerin sekreterin doktorun gerçekten devlet hastanesi çalışanı önyargılarımı tamamen kırdılar.Kızıma ölçüm yapılacaktı uzun süre uğraşıp çektiler yaklaşık 20 dakika uğraştılar hemşire diğer hastanın kızına çikolata ikram etti.Bütün hastalar ile tek tek ilgilenip sorularına ayrıntılı şekilde cevap veriyorlar ve hastalarla beyefendi hanımefendi şeklinde konuşuyorlar ve işleri hakkı ile yapıyorlar.İlk defa bu kadar güzel çalışan bir ekip gördüm .Adını bilmiyorum fakat siyah saçlı genç bir hemşire de çok yaşlı bir hastanın randevusu olmamasına rağmen önce sekretere gidip sordu ardından doktorla muayene olması İÇİN gidip görüştü kimliğini alıp giriş yaptırıp hastaya yardım ederek muayene ettirdi ve sonunda da eczanede ne yapması gerektiğini tek tek anlattı ve bunların hepsini koşturarak yaptı ve çok güleryüzlüydü sırf bu yorumu yazmak İçin bu hesabı açtım çünkü bu zamanda böyle zor bir işle uğraşıp da böyle güleryüzlü kalabilmek çok zor bu çalışanlar aldığı paranı hakkının fazlasını bile veriyor .

Zişan K – 3 hafta önce
Hastane iyi hoş ama acilde sadece 1 doktor vardı ilgilenen .Serum takılacak dediler müşaade odasına gittik koskoca hastanede sadece 6 -7 tane yatak var , boş yatak yok bekleyin diyip kapıda bekletiyorlar .Hayır hastanedeki personellere kızamıyor da insan bu kadar kısıtlı imkanlarda bu kadar oluyor.

Yusuf K – 4 ay önce
2. Doz aşı için gittim. Formu doldurmamla aşı olmam arasindaki geçen süre 3 dk bile değildi.

tayfun altun – 3 ay önce
Sağlam insan öldürürler. İlgi bekleyin. Adı hastane. Çekmeköy e hastane geldi sevincimiz kursağınızda bıraktılar. Yatan Hastaya bir bardak su bile vermeyendenn nasıl tedavi beklenir. Arkadaşlar. Buraya Gitmeden önce iyi düşünün. Sakın ola bizim gibi pişmanlık yaşamayın çok ağır konuşmak lazım amaa yasalar Fakir fukaraya işliyor bir Allah’ın kulu da bu kadar insanı şikayeti ne demez.. birisi kalkıp denetlemeez bu nefret ediyorum. Allah sizi daha beter yapsın

Sena – bir yıl önce
Yeni olduğu için hala tam bir düzeni yok, birçok poliklinik var fakat hekimler kalıcı değil belirli sıklıklarla değiştiriliyor. Yukarı doğru 6 kat var hastane çok büyük ama yeterli sayıda asansör yok. Yalnızca 2 asansör var ve yetersiz kalıyor, her katta asansör için bir sıra oluşuyor bu sorunu çözseler çok iyi olur. Girişi çok geniş ve ferah. Eski binanın hemen yanında bulunuyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir