Çanakkale Devlet Hastanesi Çanakkalenin merkez  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:İsmetpaşa, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon:02862171098

Hizmet Saatleri:7/24

Çanakkale Devlet Hastanesi YOL TARİFİ


Çanakkale Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

cahit alkan – 10 ay önce
Covid 19 aşı randevumu alarak gittim, kapıdan girişte ateşim ölçüldü ve yoğunluk olmadığı için randevu saatini beklemeden aşı bölümüne yönlendirildim. Aşımı olduktan sonra 15 dakika bekletildim, herhangi bir yan etki olması halinde müdahale etmek için. Bu sürecin sonrasında hastaneden ayrıldım. Hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ediliyor olması çok güzel.
Mehmet Çetin – 11 ay önce
Öncelikle selam aleyküm 4 gündür bu hastahanedeyim hemşirelerin guvenliklerin azarlamasindan yoruldum lavabolarda sıvı sabun yok iğrenç durumda korona ya karşı alınan tek önlem maske başkada bisey yok herkes havalı artis böyle hastahane ilk defa görüyorum sıvı sabunun olmadığını beyan ediyorum çalışanın bildiği bisey vardır diyorlar ne gibi bi bildiği olabilir ki
Huseyin Balikli – bir yıl önce
Cok temiz yeni kontrol noktaları super kapı girişinde tam teşekküllü kontrol ilgi büyük tüm saglik çalışanları saygılı süper iyi günler saygilarimla saglik sihat huzur mutluluk dilerim tüm saglik çalışanlarına
Fazlı Memiş – 4 yıl önce
2012 senesi mart ayı kardiyolaji bölümünde, 6 gün yoğun bakım ünitesinde yattım. O zamanki doktorum Bora Erdeş beye ve tüm yoğun bakım ünitesi çalışanlarına yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gerçekten, hastaya yaklaşımları ve ilgileri takdire değerdi. Ayrıca tüm Çanakkale devlet hastahanesi çalışanlarına görevlerinde başarılar dilerim.
Ercan Dağcı – 5 yıl önce
İstanbul’da fizik tedavi önerilen genç bir arkadaşım meğerse kalp spazmı geçiriyormuş; bunu zamanında anlayan ve önleyen, Çanakkale Devlet Hastanesi doktorlarından kardiyoloji uzmanı sayın Bülent Deveci Bey’e teşekkürü borç biliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir