Çanakkale Tıp Fakultesı Hastanesi Yeni Bina Çanakkalenin merkez  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Barbaros, Prof. Dr. Sevim Buluç Sk. No:2, 17020 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon:182

Hizmet Saatleri:7/24

Çanakkale Tıp Fakultesı Hastanesi YOL TARİFİ

Çanakkale Tıp Fakultesı Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri:

Yusuf YALÇIN – 2 yıl önce
Bina yeni olmasına rağmen zeminler kabarmış yamalı ama hizmet iyi manzarası mükemmel panoromik bir boğaz manzarasına sahip
metin tekin – bir ay önce
Güzel ve temizdi
Ozan Sakarya – bir yıl önce
Ortopedi bölümü çok iyi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir