Çankaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Çankaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Çankaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın çankaya ilçesinde hizmet veren bir merkezidir.

Adres: Emek, Bişkek Cd. 36 A, 06490 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124363066

Hizmet saatleri: 09.00-17.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Çankaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Çankaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Murat Tezel-6 gün önce
Diş yapıştırmaya benden 300 TL aldılar. Bende şikayette bulundum. Yapıştırma dan hiç memnun kalmadım. Çok pahalı
Nedim Çalapkulu-9 ay önce
Diş hekimi Mustafa beyefendinin ilgi ve bilgilendirmesi muhteşem. Kızımın kırılan dişinin tedavisi için ilk defa tavsiye üzerine gittik ve çok memnun kaldık.
Muhammed İRGAV-11 ay önce
Mustafa Angın hocamız mükemmel bir iş çıkardı. Hem eli hafif hem de çok temiz bir iş yapmakta. Sayesinde korkumu yenmemi sağladı.
Kübra Zilanlı-2 yıl önce
Doktor Semih bey tedavimi yaptı Klinikten cok memnun kaldım.Özenli tedavi sorularınızın yanıtını hemen alabileceğiniz güleryüzlü bir hekim.Randevular erken tarihe veriliyor ve uygun tedaviyle ağrısız güzel sonuçlar alarak ayrıldım.çok teşekkürlwr
Hasan Demir-2 yıl önce
Vallahi ben balgat agız ve dişe gitim bana 45 gün sonra gel dediler bende etmekte oturuyorum hemen buraya geldim cok iyi güler yüzlü calışanlar kanal tedavisi oldum bügün cok rahat yemek yedim ictim hepsine cok teşekür ederim Dr semih hacaya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir