Karacabey Devlet Hastanesi Bursanın Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Karacabey Devlet Hastanesi  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Mecidiye, Bursa Çanakkale Yolu No:2, 16700 Karacabey/Bursa

Telefon:+902246761092

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Karacabey Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Karacabey Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

nergis kocas – 5 ay önce
-5YILDIZ VERME SEBEBİM SADECE )yorumun üste çıkmasıdır ALLAH aşkına bu hastaneye acil bir el atın sevgili yetkililerimiz!!!! Geçen gün 2 yaşında çocuğumun kolu çıktı film çekildi acil doktoru çocuk hiç susmadan bağırıp ağlamasına rağmen hiçbir şey yok diyerek gönderdi bir diş ağrısı çekiyoruz 1 ay sonra sıra alın deniyor hiçbir şekilde sıra yok arkadaş psikolog için randevu almaya çalıştı doktor gözükmüyormuş özele durumumuz yetmeyecek olsa kadın doğum kliniğinizde bir doktor var doğum yaptırmıyor doktor eksikliği varsa gönderin Allah rızası için burası sağlık ocağımı hastanemi biz sadece iğne ve pansuman için mi gelicez soruyorum sizlere .
Faruk Turmaz – 3 ay önce
Büyük hastaneye ihtiyacımız yok içindeki doktor önemli hiçbir doktorundan fayda göremediğimiz gibi kan tahlilinide Zor yaptırıyoruz şifa bulsak size mayne oluruz bizde Özel hastanelere gidipte para vermekten zevk almıyoruz ama sizlerden şifa bulamıyoruz kan tahlili yaptırmak için bile gittiğimizde kırk dereden su getiriyorsunuz paramızla değilmi ben mayne olmam tahlil yaptırırım size ne .
Hakan Ceylan – 5 ay önce
MHRS den 13;10 a randevu alıyorsunuz. SMS geliyor ve 10 dk önce geliniz diyor. Gidiyor bekliyorsunuz. Kapıda da randevu saatiniz yazıyor 13:10 diye. Sonra bakıyorsunuz kimse yok. Bir ilgiliye soruyorsunuz. Diyor ki burada böyle muayeneler 13:00 yazar ama 13:30 da başlar. Neden yarim saat önce çağırıyorsun ki pandemi var zaten deyince. Cevap olarak burada hep böyle diye açıklama yapıyor.
Y Agaoglu – 6 ay önce
Dr Elif İrmak yaziciya(cildiye) bedenimdeki bir iz icin gittim,ben dedi ve sorun teskil etmez dedi.ben dedigi iz sigil cikti.daha ben ile sigilin farkini bilmeyen cildiye doktorunu bulunduran hastane….imkan varsa bursa merkeze gidin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir