İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Cevizli Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Cevizli Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Cevizli, Talat Paşa Caddesi & Kır Sokak No:7, 34846 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:30 – 16:00

Telefon: (0216) 441 33 16

Cevizli Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Cevizli Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Tuğba Yilmaz – 4 ay önce
Dr.yasemin emine kurtuluş doktorunuzsa sorun yaşamadan başka doktora geçiş yapın demedi demeyin

Sinan Çeliker – 2 yıl önce
Çocuğunuzu bırakın sokakta ki hayvanın bile götürülmeyeceği bir yer. yasemin kurtuluş doktor mu değil mi bilemiyorum ama kesinlikle veteriner diploması olan biri.Saglik Bakanlığı biran evvel bu meczubu görevden almalı. Yoksa birisi onun icabına bakacak!

Uğur TUĞ – 5 yıl önce
Birkaç yıl önceki eski yerine oranla çok daha iyi bir binaya taşınan merkezdeki sağlık çalışanları artık mahalle ahalisiyle akraba pozisyonuna gelmiş durumda. Özellikle küçük çocukların sağlık süreçlerinin takibinde ciddiyeti elden bırakmıyorlar.

cafe and restaurants in istanbul – 2 yıl önce
Hayatımda gördüğüm en rezil kurum ve doktorları…Allah kimseyi oraya düşürmesin.. kızım grip olmuştu oraya götürdük saçma sapan ilaçlar verdiler birkaç gün sonra öksürük başlayınca maltepe bolge hastanesine götürdük enfeksiyonu ciğerlerine inmiş…insanlarin hatta çocukların minik bebeklerin hayatlariyla oynuyorlar resmen..

android ruhları – 2 yıl önce
DrYasemin kurtulus’tan hiç memnun değiliz kadının hiç hastası kalmamış hepsi ayrılmış ayrıca kendisini sağlık bakanlığına şikayet edeceğim çok kötü Dr.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir