İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan T.C Sağlık Bakanlığı Aydınevler Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen T.C Sağlık Bakanlığı Aydınevler Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Aydınevler, 24, Fener Sk., 34854 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 417 53 89

T.C Sağlık Bakanlığı Aydınevler Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

T.C Sağlık Bakanlığı Aydınevler Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Sare Nur Erarslan – 7 ay önce
İnsanları bu kadar umursamayan başından savmaya çalışan canımızla dalga geçer gibi alay eden doktorlar ve çalışanlara sahip. Sürekli azarlayan asla düzgün ilgilenmeyen sağlığımızı umursamayan ve tehlikeye atan bu insanları ilgili yerlere şikayet etmek istiyorum. Fakat ne değişir bilmiyorum. Böyle gelmiş böyle gider bu düzen.

Sibel Erkiner – 9 ay önce
Gayet ilgili,kurallara uyan, güler yüzlü sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürler..

Sinan Sinan – bir yıl önce
Sıra bekliyorsunuz dışarıda.. Sıra gelince içeri girip muayene olunuyor!

Vatansever cephe – 8 saat önce
Disarda bekliyorsunuz küçük alanda dip dibe duruyorsunuz iceride kovid tedbirleri kapsaminda kesinlikle sosyal mesafe oturma düzeni bekleme alanı gibi ayrim yok icerde kendilerini düşünüyorlar şiddetle kınıyorum böyle birşey kabul edilemez

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir