Cidago Veteriner Kliniği Zeytinburnu NeredeCidago Veteriner Kliniği Zeytinburnu Nerede

Cidago Veteriner Kliniği Zeytinburnu İstanbul’un zeytinburnu muhittinde bulunan özel bir veteriner kliniğidir eğer klinikten sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmından almış olduğunuz hizmeti belirterek bu kliniğin değişimine katkınız olabilir.  Cidago veteriner kliniği zeytinburnu  istanbulûn avrupa yakasında hizmet vermektedir. HastahanelerGenTr olarak sunucumuz ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde sağlıklı günler dileriz.

Adres: Veliefendi, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No: 152/B, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon:+902126647155

Hizmet saatleri: 24 saat açık

Cidego Veteriner Kliniği Zeytinburnu YOL TARİFİ

 

Cidego Veteriner Kliniği Zeytinburnu

Yorumları- Şikayetleri

Özge Altundaş– 7 ay Önce

Astımı olmayan kedime astım spreyi ve alerji hapı kullandıran bir yerdir burası. Başka veterinere götürdüğümde kedimde hiçbir sorun olmadığı görüldü. Ama kendileri 10 günlük bir iğne ile antibiyotik tedavisi önerdiler. Hatta kedime astım ilacı kullanmak istemediğimi söylediğimde o zaman yoğun bakıma almamız gerekebilir dendi ki bunların hiçbirine gerek yokmuş. Zaten kedimin sağlığı iyiymiş sadece üşütmüş. İğnelere günlük 120 TL veriyordum. Sadece fazla para almak için kedimin sağlığını tehlikeye attılar güvenipte gitmeyin. Resmen dolandırıcılar

Dr.Bune– 8 ay Önce

Kesinlikle güvenilir değil! 3 yaşındaki kedimi halsizlik nedeniyle götürdüğümde tahlil yapıldı ve bağışıklığınn çok düşük olduğunu bir sürü vitamin ve çeşitli ilaç kullanması gerektiği söylendi vitaminleri kendilerinden satın alabileceğimiz söylediler. Güvenilir görünmüyorlqrdı ezberlenmiş cümlelerle konuştukları İçin güvenmedim ve üniversiteye götürdüm. Tahlil yapıldı muayene edildi ve önceki tahlillerine baktıklarında Köpek yazıyordu! Tahlilleri in gayet iyi olduğunu ve anksiyeteye bağlı olabileceğini söylediler ve ilaçsız takip önerildi şu anda çok iyi oğlumuz. Kesinlikle önermiyorum.!!

Miray Vardar – 1 yıl Önce

Tercih etmemenizi tavsiye ederim maddı olarak diğer veterinerlere göre uçuk fiyatlı ilgi olarak 0 lar köpeğime fazla iç parazit hap olarak verdiklerinde fazla miligramdan midesi tahriş oldu mide suyuna kadar kustu . Aşısına gittiğimde yag bezesine iğneyi yapıp şişmişti. İnaanılmaz deneyimsizler asla tavsiye etmiyorum güvenilir değil canlarımızı veterinere emanet edemiyorsak kime edecegiz. Ve aradıgımda bana arada olabilir öyle şeyler demesi pişkin pişkin gerçekten acizlik .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir