Zeytinburnu Veteriner Kliniği NeredeZeytinburnu Veteriner Kliniği Nerede

Zeytinburnu Veteriner Kliniği İstanbul’un zeytinburnu muhittinde bulunan özel bir veteriner kliniğidir eğer klinikten sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmından almış olduğunuz hizmeti belirterek bu kliniğin değişimine katkınız olabilir. Zeytinburnu veteriner kliniği istanbulûn avrupa yakasında hizmet vermektedir. HastahanelerGenTr olarak sunucumuz ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde sağlıklı günler dileriz.

Adres : Nuripaşa, Merv Cd. No:80, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : +902125468151

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Zeytinburnu Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Zeytinburnu Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri 

Özge Çelebi – 8 ay Önce

Fıtık ve kireçlenme sebebiyle yürümekte zorlanan köpeğimi,, Kürsat Bey ve ekibi gordu.Yuksek doz kortizon tedavisine baslandı.Başlangıcta agrııları hafifledi ancak cok yemek ve cok su isteği oluştu. Bu dumu aralıklarla WhatsApp ile asistanlarına bildirdim cunku Kürsat Beye ulaşma imkanınız yok. Hocanın bilgisi dahilinde ilaca devam edelim dediler. 2 gun once karnı davul gibi şişti ve içi tamamen su doluydu. Cok canı yanıyordu nefes alamıyordu ve gece maalesef bu klınıgın hıc bir numarasına ulasamadım.caresizce çırpındım. Baska bir klinik ilk mudaheleyı yaptı suyu boşalttılar ancak sindirim sistemi ciddi zarar gormustu ve midedeki bu şişkinlik kalbe baskı yaptıgıdan köpeğimi kaybettim. Yaşlı bir köpeğe yüksek doz kortizon verdiler ve ölümüne sebep oldular. Cok canım yanıyor YAZDIĞINIZ CEVABA İSTİNADEN, Karnı şişti, midede su dedik. Tedavi sırasında whatsapta onlarca mesajım var cok su içmek istiyor denge bozuldu diye. Surekli kortizona devam dediniz. Yok ettiniz evladımı. Alt tarafı topallıyordu. Geldiğim gune lanet olsun. Zaten hocanız o kadar yogun ki o kadar bekledik alel acele sadece 2 dakika baktı.Topallıyor diye o kadar yere gotrudum faydası olmadı ama en azından evladıma zarar vermediler. Sizi Allaha havale ediyorum.

       işletme sahibinin yanıtı : Kortizon uygulamasının yan etkileri içinde karın boşluğunda sıvı toplanması yok.

Büşra Duymaç – 9 ay Önce

Buraya gittigime bin pisman oldum.Benden baska kimse olmadigi halde iceride, calisanlar disarida motorsikletle oyun oynuyorlar icerdede hastalari bekletiyorlar zorla birini cagirttirdim zaten o da pismanlik gelen veteriner hicbirseyden anlamiyordu ve cok asik suratli ilgisiz ve bilgisizdi ozellikle kuslardan hic anlamiyorlar. Vitamin verin duzelir diyorlar baska birkac yere goturdum hepsi buyuk ihtimal ciddi bir seyi var dedi.BUNLARA GÜVENMEYIN ÇALIŞANLARIN TAVIRLARI ÇOK BOZUK..İŞLERİNİ CİDDİYE ALMIYORLAR.

    işletme sahibinin yanıtı : Kliniğimizin müşterisi değilsiniz. Hasta kaydınız yok. 1 ay önce yazdığınız sahte ve iftira dolu yorumunuzu öne çıkmak için tekrar benzer ifadelerle yazmışsınız. Sahtekar ve müfterisiniz. Hakkınızda yasal işlem başlatacağız.

Tülay Özkan – 2 ay Önce

Minnetle ve sevgiyle… Köpeğim Gece’nin diyafram fıtığı rahatsızlığı nedeniyle Cumartesi günü acilen bir arkadaşımın önerisiyle kendileriyle tanıştık. Hemen teşhis konuldu ve acil ameliyata alındı kızım. Bence bir klinikten çok öte, tam kapsamlı bir hastane profesyonelliğinde çalışan bir kurum. Prof. Kürşat Hoca önderliğinde, Ebru Hoca ve tüm personel o kadar profesyonel, o kadar içten, samimi ve işlerini o kadar iyi yapıyorlar ki, kapıdan girdiğiniz an kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ve gönül rahatlığıyla canınızı teslim ediyorsunuz. Gece ve ben Kürşat Hoca’ya, Ebru Hoca’ya, Zeytinburnu Veteriner Kliniği ailesine ve Naile Hanım’a emeklerinden, sevgilerinden , içtenliklerinden, misafirperverliklerinden dolayı tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Iyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışız. 🙏🌺❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir