Clinic Bodrum Muğla Bodrum ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Clinic Bodrum  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Gümbet, Mister Hadi Sk., 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: +902523160317

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Clinic Bodrum YOL TARİFİ

Clinic Bodrum

Yorumları – Şikayetleri

Маша Галимская – 3 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Öyle oldu ki bu kliniğe zehirlenmeyle, sigortayla geldim. Rusça konuşan bir doktorun çok dikkatli olmasına çok şaşırdım! Her şeyi en küçük ayrıntısına kadar sordum, bir damla damlattım ve 3 gün boyunca tedavi önerdim ve daha sonra düzelmezse daha fazla talimat verdim. Gerekli yardım bana çok hızlı bir şekilde sağlandı. Geceydi, beni eczaneye getirdiler, şoför ilaç almama yardım etti (sonra sigortadan onlar için tazminat almayı başardık, bu yüzden ilaçlar için tüm makbuzları ve reçeteleri topladık) ve çok hızlı bir şekilde otele gitti. Kliniğe gitmek için bu tür durumlara düşmemenizi dilerim ama korkmadan bu kliniğe gidebilirsiniz!
Narek Arutiunian – 6 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Tatilde tatsız bir duruma girdik. Bizim için bireysel bir transfer geldi ve çok hızlı bir şekilde bizi bir esinti ile kliniğe getirdi. Klinikte çok nazik ve en önemlisi işinin ehli doktorlar tarafından karşılandık. Doktorlar Rusça konuşuyor ki bu çok önemli. Hızlı bir şekilde yardımcı oldular ve bize tavsiyede bulundular. İlaç alımında yardımcı oldular, bizi önce eczaneye sonra da otele götürdüler. Hizmet ve insan tutumundan hoş bir şekilde şaşırdık. Bu klinik için refah! Şiddetle tavsiye ederiz!
Lemra Yilmaz – 5 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Tavsiye ve açıklama mükemmeldi, çok yetkindi, sizi kapsamlı bir şekilde inceledi ve şikayetlerinizin ne olduğunu dikkatle dinledi. Her zaman onun için net olmayan bir şey olup olmadığını sorun. Ayrıca, sağlık görevlileri çok cana yakın ve uygulama çok düzenli. Uygulama için Kudos ve harika tedavi için teşekkür ederim
Максим Бурдин – bir yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Bacak yaralanmasından dolayı bu kliniğe sigorta için gittim. Klinik temsilcileri beni özel bir binek otomobille otelden uzaklaştırdı. Çabuk kabul edildi, kısa bir anket doldurmasına izin verildi ve hemen tedaviye başladı, yaraların iletişimi ve tedavisi sırasıyla Rusça konuşan bir kız tarafından gerçekleştirildi, herhangi bir sorun ve yanlış anlaşılma yoktu. Yara erkek bir doktor tarafından dikildi. Kliniğe gittiğim ve bıraktığım andan itibaren, bir saatten biraz fazla geçti ve bu sırada bir IV’ün altında yarım saat yatmak da sürdü. Ben de arabayla otele geri götürüldüm. Kliniğin kendisi temiz ve düzenli. Genel olarak, gerekirse şiddetle tavsiye ederim. Yabancı ülkelere gitmeden önce sağlığınızı güvence altına almayı unutmayın, bunu yapmasaydım 300 + $ harcardım.
Мария Вареник – 5 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Harika Klinik. Bizim için otele geldiler, bizi çabucak sürdüler, çocukla mükemmel bir şekilde iletişim kurdular, hemen muayeneye götürdüler, her şeyi anlatan Rusça bilen bir doktor var, evrakları doldurması için çocuğa bir muz verdi 😄

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir