Özel Kudret Göz Hastanesi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Kudret Göz Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz .Özel Kudret Göz Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanesidir.

Adres: Barbaros, John F. Kennedy Cd. No:71, 06660 Çankaya/Ankara

Telefon: 4444544

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Kudret Göz Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Kudret Göz Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Adnan Akagündüz-3 hafta önce
5 yıl önce bu kudret göz hastanesinde akıllı mercek ameliyatı oldum yıllar geçmesine rağmen çok memnunum yakın ve uzak görme sorunlarım tamamen son buldu ne gözlük ne lens kullanımı diye bir şey kalmadı ilgili hastane personeli biz hastalar için büyük moral kaynağı ameliyat korkuları ve çekincelerini verdikleri izahatla en aza indiriyorlar özellikle ameliyat randevu biriminde Eda hanım çok yardımci oldu. Daha sonra memnuniyetimden dolayi eşiminde katarakt ameliyatını bu hastanede yaptırdım. İyiki varsınız…tşk.ler.
TANJU DEMİREZ-bir ay önce
Şeker hastası olmam hasebiyle göz diplerini kontrole Temmuz 2021 de gittiğimde şekerden kaynaklı sorun olmadığını ancak katarakt başlangıcı teşhisi konulmuştu. Aradan yaklaşık 4 ay geçmesi sonrası görme yetimimin günlük yaşantımı ve işim gereği mesleki (bilgisayar kullanma, okuma vs.) çalışmamı, olumsuz etkilemesinin yanı sıra araç kullanmamı zorlaştıran durum sonrası katarakt durumumu çözmek için uzman doktor arayışım neticesinde, kudret gözde karar kıldım. Burada da mesleki kariyer ve tecrübesi dikkatimi çeken Prof. Dr. Pelin YILMAZBAŞ hocayla yaptığım görüşmeye istinaden şeker hastalığımdan kaynaklı olarak, monofokal lens eyehance marka kullanım tercihimle her iki gözden 2021-Aralık’ta çok başarılı bir şekilde ameliyatım tamamlandı. Ameliyat sonrası yaklaşık 30-40 cm mesafedeki bilgisayar kullanımım dahi normale döndü. Ameliyatımı gerçekleştiren sayın Pelin hocama, hastahane personeline ve özel ilgi gösteren takipte ve hastahane ile hasta ilişkilerinde işlem kolaylıklarında yardımcı olan Sakine Akıska hanıma teşekkür ederim.
Mekiye Özdil-bir ay önce
Sol gözüm 3.75 sağ gözüm 4.25. Uzun zamandır lazer düşünüyordum yaptığım araştırmalar sonucunda Hüseyin Ümit hocaya muayene olup çizdirdim. Gerekli bütün bilgileri verdi çok düşük bir ihtimal bile olsa olumsuz yanlarından bahsetti. Hiç instadoktor değil gereksiz samimiyete girmemesi de ayrıca güzeldi. 20 gün içerisindeki muayeneler ücretsiz. İlk muayene 200 TL. 6500TL ilasik lazer ile gözümü çizdirmiş oldum. 1 hafta oldu gayet memnunum. Sadece ilk gün 2 saat yanma kaşıntı olmuştu ama gözlük ve lenslerden kurtulmama değdi.
Suna İnci-3 hafta önce
Bir çok kez şanssızlığıma gözlüğümü kaybettiğim çok oldu bir çok hastanede muayene oldum. Ama güler yüzle ilgilenen personel ve doktorla karşılaşmamıştım. Göz muayenemin tüm detayına kadar inceleyip beni gönül rahatlığıyla yolladıkları için Sayın Dr. Sedat Bey’e ve Hasta Hizmet Birim Amiri Eda Akagündüz’e müteşekkirlerimi iletiyorum…
Zeynep-bir ay önce
Yaklaşık 1 buçuk ay önce ilasik ameliyatı oldum. Muayene randevuma gittiğimde 1 saat beklettiler. Çalışanlar ve ameliyat olduğum doktor aşırı somurtkan ve soğuklar. Göz numaram küçük olmasına rağmen( miyop sağ2 sol3, astigmat iki göz de 2 idi) sıfırlanmadı hafif bulanık görüyorum. Edit: ameliyatın üzerinden 3 buçuk ay geçti. Geçen hafta numaralarımı ölçtürdüm astigmat sağ 0.5 sol 0.25, miyop sol 0.25 çıktı, bazen gözlerim yorulduğunda biraz buğulu görsem de nete yakın görüyorum, yanma da baya azaldı. Gozluk ve lensten kurtardığı icin Hüseyin hoca ve ekibine teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir