Dalaman Diş Hekimi Ali BEKTAŞ  Muğla Dalaman ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Dalaman Diş Hekimi Ali BEKTAŞ Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: merkez mahallesi atatürk caddesi13. sokak Ali İnce Apt.No:2, D:2, 48770 Dalaman/Muğla

Telefon: 05422486848

Hizmet Saatleri: 09.00 – 18.30 saatleri arasında  hizmet vermektedir

Dalaman Diş Hekimi Ali BEKTAŞ YOL TARİFİ

Dalaman Diş Hekimi Ali BEKTAŞ

Yorumları – Şikayetleri

emre kaplan – 8 ay önce
dalamanda diş hekimi olarak en iyisi diyebilirim gönül rahatlıyla gidebilirsiniz her şey için sağolun ali hocam ayrıca hoş sohbetiniz güler yüz ilgi alakanız için çok teşekkürler
Ebru – bir yıl önce
Ali hocam eşimin dişini cekti.hic acı duymadı Allah ondan razı olsun herkese tavsiye ederim.mugla bölgesınin cok basarılı diş hekimi.içiniz rahat olsun para için yapmıyor doktorluk işini en iyisini yapıyor.başkaları gibi gözü aç degil.
Ahmet Erdem – bir yıl önce
Oglumun dişini hiç acıtmadan çekti.çok tecrubeli,pratik işine aşık biri.herkese tavsiye ederim Allah hayırlı bol kazanç nasip etsin.
S A – bir yıl önce
An itibariyle yüzümdeki gülümsemeyi borçlu olduğum şahıstır kendisi. ilgisi ve hekimliği on numara.
Deniz Erenpayeli – bir yıl önce
Iyiki burdasınız,güler yüzlü beyefendi ve en önemlisi hem teknik ekipman olarak hem profesyonelliği açısından 10 numara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir