İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Delta Hospital ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Delta Hospital Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: İdealtepe, Akgüvercin Sk. No:4, 34841 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 388 99 99

Delta Hospital YOL TARİFİ 

Delta Hospital YORUMLARI 

Yeliz Türkoğlu – bir ay önce
Fizik tedavi bölümünde Esra hanim , Melda hanim Zerrin hanim hocam Önder bey hepsi çok ilgiliydi. Fizik tedavi sürecimden çok memnun kaldım. Ayrıca Dahiliye Müge hanım da oldukça ilgiliydi fakat göğüs hastalıkları Sennur hanım icin ayni şeyi söyleyemeyeceğim maalesef influenza geçirdiğim zamanda kan testi sonuçları ile oldukça korkuttu başka bir göğüs hastalıkları doktoruna ve bi kaç doktora danıştığımda ise enfeksiyondan dolayı degerlerin degisebilecegini söylediler. O kadar kotu oldugumu belirttiğim halde icerde 40 dakika hastaya bakıp beni o halde bekletmesi de cabası!!! Bir eksi konuda telefonda çok fazla bekletip acil dönüş yapmamaları.. Bu bilgileri dikkate alarak önlem alırsanız çok daha iyi hizmet kalitesine ulaşılacağına inanıyorum..

emre güran – bir ay önce
Kesinlikle randevunuz yoksa isterseniz 175tl değil 1000TL ödeyin insan yerine konmuyorsunuz randevulu hastanın saati baya geçmiş ama olsun randevusuzların önüne geçip girebilirsiniz.10 kişilik aileniz mi var 1 kişi randevu alsın ondan sonra ailece muayene olabilirsiniz. Ee itiraz edince bi şey olmuyor mu efendim onlar randevulu kesinlikle tavsiye etmiyorum ben buraya 9.20 da sıraya girdim az önce saydıklarımda olunca 2 saat sıra bekledim(hala bekliyorum).kesinlikle gelmeyin devlet hastanesinde daha az bekliyorsunuz. Hem de daha ucuz yada başka bir özel hastane bulun. (Kesinlikle yapılması gerekilen tavsiyedir)!!!

Özgür Saydam – 2 hafta önce
Biz kücukyalida oturuyoruz.
Babam kusma şikayeti ile ıbni sinaya gitti.
Oradan ağrı kesici yapıp yolladılar.
Yaşı ileri olduğun da n içimize sinmedi ve delta hospitila gittik. Acil dr u Nuh Celep bey . Benim birseyim yok iyiyim midem bozuldu demesine rağmen babam hasan saydami çeşitli tahliler yaparak. Musaide altina aldı. 6 saat sonunda babamin kalp krizi geçirdiği ve damarı tıkalı olduğu ortaya çıktı.
Ve Dr. Nuh Celep bey babamı ambulans çağırarak koşuyolu kalp araştırma hastanesine yolladı. Anjio yapılarak damarı açıldı. Allah bu insandan razı olsun. Çünkü bu durum birçok yerde atlanirdi. Ne yaptığını bilen iyi eğitimli profosyonel dr çalıştırdığı için delta hospitila da teşekkürler. Hocam allah razı olsun

Recep Yeşilbaş – 2 hafta önce
Delta Hospital de 12 gündür yatılı olarak tedavi gören babamı bugün taburcu ettik. Öncelikle başta dahileye doktorumuz MÜGE Hanım olmak üzere bütün 4. Kat da çalışan personellere ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir de özellikle altını çizmek istiyorum hasta temizliğinde ve oda temizliğinde mükemmel ve hijyenik hizmet verdiler bunun için de hastane yönetimini tebrik ediyorum . Bundan sonra sağlık hizmetine ihtiyaç duyduğumda ilk tercihim delta hospital olacaktır.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Recep Bey;
Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için Delta Hospital olarak her gün daha fazla çalışıyoruz. Teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz..

oğuzhan torun – 4 hafta önce
kadın doğum doktoru tahir tosyalı hoca gayet iyi biri . Bilgili .Ilgili biri. Hastane de çalışanlar da iyi . Burada çalışan insanlara asgari ücret verdikleri için biraz mutsuz olmaları normal. Bu olumsuzlugu hastane yönetimine bağlıyorum ..harici güzel

Mine Abay – 5 gün önce
Hastanenin fizik tedavi bölümünde tedavi oldum, gerçekten çok fayda gördüm, hepsi birbirinden değerli ve konusunda uzman fizyoterapistlerden oluşan ekip e ve benimle ilgilenen Sümeyye hanıma çok teşekkür ederim . Kendinizi bu güvenli ellere rahatça teslim edebilirsiniz .

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhabalar Mine Hanım;
Düşünceleriniz bizim için çok değerli.Geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz..

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir