İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte olan Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi  ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Başıbüyük, 34854 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 606 11 41

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi  YOL TARİFİ

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi  YORUMLARI 

Barış – 5 gün önce
Hastahane görevlileri yardımcı oluyorlar, hastahane temiz. Tek sorun hastahaneye santralden ulaşılamıyor , 2022 yılındayız kesinlikle bu problem biran önce giderilmeli.Bu yorumu görenler dikkat etmeli ve ona göre önlemlerini almalı.Örneğin hastahaneye gittiğinizde danışmanlardan durum ile ilgili iletişim bilgisi talep etmeliler.Benim gibi 2 kere hastahaneye gitme durumunda kalmayınız.

Kadir ÇAKI – 2 hafta önce
Zor günlerimizde covid nedeni ile yakınlarımın vefat ettiği hastanedir.

Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60’ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası bir deprem sırasında ve sonrasında da hizmet verebilecek şekilde izolatör sistemiyle güçlendirildi. 181 bin 754 metrekare arsa içerisinde, 16 bin 500 metrekare oturum alanına ve 113 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastane binasında, 60’ı üçüncü seviye ventilatörlü erişkin yoğun bakım yatağı ve diğerleri nitelikli hasta odası kriterlerine uygun tek kişilik hasta odası olmak üzere toplam 535 adet hasta yatağı bulunmakta. Hastanede 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası da yer alıyor. Hastane ayrıca dünyanın sismik izolatör sistemleriyle güçlendirilen en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor. Hastane bu sayede deprem sırasında bile ameliyatları devam ettirilebilme ve afet anlarında da 72 saate kadar eksiksiz ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilme özelliğini taşıyor.

İşletme sahibinin yanıtı :
Allah rahmet eylesin 🙁 tum hastalarimiza acil sifalar diliyoruz.

Süleyman Acar – 2 hafta önceYENİ
Covid-19 pozitif testi sonucu Sağlık Bakanlığı yetkililerinin durumumu görmeden telefonla verdiği parasetamol ve boğaz spreyi sonucu 5 gün sonra çok kötü durumda gittiğim hastanede başta Doktor, Hemşire, Bakıcı ve aşçıların 11 günlük üstün çabaları sayesinde iyileştim, kontrol için yeniden çağırdılar. Herkese teşekkürler ederim

Ozdem Yildirim – bir ay önce
Yoğun bakımda hastam var. Hafta içi her gün aranıp durumu hakkında bilgi verileceği söylendi. Ne telefonla bilgi alabiliyoruz ne hastaneye gittiğimizde. Güvenlik personelleri kibar, kendilerince açıklama yapmaya çalışıyorlar ama doktorlara ulaşmak, bir bilgi almak imkansız. Yaşıyor mu iyi mi kötü mü hiç bir bilgimiz yok. Yolunuz düşmesin.

fuat supradon – 3 hafta önce
Gerçektende yerleşke olarak süper Süreyya paşanın arka taraflarından bakılınca görünen büyük yapı tamda burasını işaret ediyor.. Hastanenin içi tamda otel konseptinde ve personeli çok nazik ve alakadar oluyorlar, hepsindende Allah razı olsun..

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir