Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi , Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan, dünya çapında bilimsel çalışmaların yapıldığı, bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Yenice Mah., Soğukpınar Sk. No:3, 06780 Elmadağ/Ankara

Telefon: 03128631041

Hizmet saatleri: haftaiçi 08.00-16.00

 

Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Sema Sema-2 ay önce
Hastane temizlik konusunda beş yıldızı hak ediyor fakat koca hastanede doktor yok denecek kadar az her zaman doktor sorunu yaşanıyor özellikle de kadın hastalıkları ve doğum bölümüne bayan kadın hastalıkları ve doğum doktorundan istiyoruz lütfen konuya çözüm bulunsun 1 tane bayan doktor şart herkes bu konudan şikayetçi…
Halim sarı-2 ay önce
Kadrolu doktoru olmayan gorevlendirmeyle doktor gelen,doktorlarin sadece Çarşamba Perşembe günleri hastanede olduğu,telefonlara hiç bir şekilde bakilmayan saçma sapan bir hastane.
Çağrı Patır-5 ay önce
Bir hafta önceden aldığım randevumu günü gelince iptal ettiler doktor aşı nöbetine gidecekmiş böyle bir saçmalık olabilirmi bakın gönderdikleri mesaja ” KARDİYOLOJİ DOKTORUMUZ PERŞEMBE GÜNÜ YANİ YARIN AŞI NÖBETİNDE OLUP RANDEVUNUZ İPTAL OLMUŞTUR.BU ANİ GELİŞMEDEN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ.SAĞLIK BAKANLIĞINDAN GELECEK RANDEVUNUZ VAR MESAJINI DİKKATE ALMAYINIZ. B002”
Rukiye Ulaş-3 ay önce
87 yaşındaki kayınvalidem in kan tahlil sonuçları 4 saatte çikarmı nasıl bir saçmalık kadın perişan oldu.
Melih Dikenli-2 yıl önce
Yeni inşa edilmiş ve güzel dizayn edilmiş bir devlet hastanesidir. Ankara yönünden gelirken Lalabel rampasını çıkıp aşağı saklandığınız zaman karşıda bir kale edasıyla selamlar sizi. Günün her saati acil servisinden hizmet alınabilecek, hekimleri alakalı ve o kadar kalabalık olmayan hastanemizdir. Ayrıca yine günün her saati temiz hijyenik bir ortam sunmaktadır. Gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir hastanemizdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir