Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Ankara’nın çubuk ilçesinde hizmet veren bir rehabilitasyon merkezidir.

Adres: Melikşah, 06760 Çubuk/Ankara

Telefon: 0 312 838 16 28

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi YOL TARİFİ

Süleyman Demirel Huzurevi Sürekli Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Pelin Gökçe ÖÇAL-2 ay önce
Sapasağlam anneannemizi emanet ettik, yoğun bakımda aldık ve kaybettik. CİMER’e yazdık sonuç yok.Buraya sevdiğiniz kimseyi bırakmayın!
canan özdoğan-4 ay önce
1 yıldız bile fazla türkiyenin en yüz karası huzurevi persolleri ve idaresi ile tam bir rezalet işleri çay kahve sohbet başka birşwy değil sadeceve sadece yatarlar çalışmazlar hastaları ölmüş kalmış haberleri bile olmaz bu kuruma asla hasta yatırmayın
MERVE CEYLAN-bir yıl önce
Ankara da bulunan sakin temiz düzenli bir huzurevi… Çalışanlar ve tüm personel ilgili, her ne kadar oraya gittiğinizde yüreğiniz acısa da içiniz ağlasa da hasta bakıcıların güler yüzü emanetlerimize sahip çıkışı insana güven veriyor. Huzurevi olmasının yanı sıra rehabilitasyon ve bakım evi olmasıda ayrıca rahatlatıcı. İçlerindeki maneviyatı ve insanlığı umarım hiç kaybetmezler.
Sinem Karapınar-bir yıl önce
Acil telefon numarsı alabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir