Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede Nasıl GidilirDr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

İstanbul anadolu yakasındaki Üsküdar’da yer alan İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  göğüs, kalp, damar cerrahisi alanlarında eğitim ve hizmet veren en önemli hastanelerdendir. Bu bölümlerle birlikte farklı branşlarda da oldukça kapsamlı hizmet vermektedir. Bina olarak da bünyesine kattığı ek binalar ile oldukça geniş açılı hale gelen hastane dünyanın en büyük kalp hastanelerinden biri konumundadır.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üsküdar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Siyami Ersek Kalp Hastanesi adresine toplu taşıma aracı İETT ile nasıl gidilir buradan takip edebilirsiniz.

  1. Otobüs: 13, 14D, 14M, 14R, 14YK, 19EK.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI Yönünden Gebze Yönüne Giden Sefere Binip Üskündar istasyon’unda inebilirsiniz GEBZE Yönünden Halkalı Yönüne Binip Üsküdar İstasyonunda inebilirsiniz.
  3. Metro: M4, M5
  4. Minibüs / Dolmuş: D-28, D-31, C-55

Telefon : 0216 467 84 85

Saatler : 8:00 / 17:00

Adres :Erenköy Mah, Hatboyu Sk. No:28/A, 34738 Kadıköy/İstanbul

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Navigasyon Bilgisi

By admin

One thought on “Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir