Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Ek Hizmet Binası Nerede Nasıl GidilirFatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Ek Hizmet Binası Nerede Nasıl Gidilir

Üsküdar Belediyesi tarafından hizmete açılan Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi, bu hastalıkların tedavisini gerçekleştirmek ve vatandaşların sağlıklı yaşama kavuşturmak amacını taşıyor. Merkezde diyabete bağlı dâhiliye doktoru, diyetiysen, diyabetik göz taraması ve kan alma hizmeti bulunuyor. Bunların yanı sıra merkezde ayak sağlığı eğitim hemşiresi bulunmakta.

Kimler Faydalanabilir: SGK’lı olan 17 yaş üstü diyabetli ve diyabete bağlı obezitesi olan hastalar.

Merkezin Benzerlerinden Farkı: İster 182’yi arayarak, ister merkez binaya giderek dâhiliye muayenesini ister göz muayenesini aynı zamanda halledebilirsiniz. İdrar tahlili vererek, ayak bakım uzmanına ayak ve tırnaklarınız için muayene olabilirsiniz. Aynı zamanda doktorların vereceği spora uygunluk durumunu ölçmek amacıyla EKG çekimi ve Üsküdar Devlet Hastanesi ile koordineli çalışarak EFOR testini de hızlıca yaptırabilirsiniz. Sonuçları aldıktan sonra aynı binada bulunan fitness salonunda spor hocaları ve hemşireler gözetiminde spor faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz.

FSM Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Üsküdar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fsm Diabet Bölümü Ek Binası Üsküdar adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma İETT hatları Fsm Diabet Bölümü Ek Binası Üsküdar – yakınından geçiyor

  • Otobüs Otobüs: 14M, 14YK , 6 Nolu Seferler ile gidebilirsiniz.
  • Tren Tren: MARMARAY
  • Metro Metro: M4
  • Minibüs / Dolmuş Minibüs / Dolmuş: C117

Telefon : 0216 578 30 00

Saatler : 08:30 / 17:00

Adres : Doktor Fahri Atabey Cad. No;81 Zepnepkamil/ Üsküdar/ İstanbul

Hususi Şahsi Araçlar ile Fsm Diyabet Bölümü Ek Binası Üsküdar konumuna nasıl gidilir?

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Ek Hizmet Binasına Nasıl Gidilir Yol Tarifi

By admin

One thought on “Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Ek Hizmet Binası Nerede Nasıl Gidilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir