Ege Yaşam Hastanesi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ege Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Ali Fuat Cebesoy, 9135/4. Sk. No:4, 35160 Karabağlar/İzmir

Telefon: +90 232 226 56 56

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Ege Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ

Ege Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
afsarulgen-
üç hafta önce
Annemiz 1 hafta yoğun bakımda kaldı. Bir tek yarası, çürüğü olmadan tertemiz, bebek gibi teslim ettik, her yeri yara içinde bize verdiler. Insan yoğun bakım hastasına pozisyon verdirmez mı? Siz Anneniz ile böyle mi ilgilenir siniz. Annemiz sabah 05:00’te vefat etti, Morg’da yerimiz yok saat 08:00’e kadar gelip cenazenizi alın dendi, bu nasıl bir terbiyesizlik, kepazelik.Imkanınız var ise kesinlikle hastamızı götürmeyin.
berivan çakal- üç hafta önce
Bugün eşim endoskopi işlemi gördü. Gerçekten o kadar samimi ve tatlı insanlar. Endoskopi hemşiresi Kardelen elçi, anestezi Berna Mete yardımcı personel Gönül hanım hepsine çok çok teşekkür ederiz çok güzel ilgilendiler bizimle.
Meftun Biri- üç hafta önce
Acil aşırı pis iğne olmaya geldiğimizde sedyeye uzanmaya iğrendik. Pandemi döneminde extra titiz olunması gerekirken ipler iyice salınmış. Evimin karşısında olmasına rağmen çok çok acil bir durum olmadığı sürece asla gitmiyorum
KUBİLAY TÜRKMENER- bir hafta önce
Bu hastanenin öncelikle insanları muane etmesi lazım para kazanma ticaretini bırakmaları lazım işi tüccarlığı dökmüşler doktor nail bey var çocuğum rahatsızdı size getirdim ateşi yüksek diye serum baglattin sonra serum bitti yanına getirdim hemen ultrason çekilsin dedin 100 tl serum 240 tl ultrason bana bedava dediğin şeyler bu paraları istediler şunu unutmayınız karşınızdaki kişiler bilinçli ateşi yüksek olan birini önce soydurmaniz lazım serum bitti yanına geldim ateşini bile olcmedin sıra gelelim baş hekime 10 kere şikayet için aradım bir tane donus yok siz hastaneyi değil alacağınız pirim ve paraları düşünün hasta 2 günde iyileşir sen bir günde kazandığın primle 1 ay dubayide tatil yaparsın
Riza Caner- beş gün önce
Eşim için kadın doğum bölümünde neslihan doktor ilgilendi.muayene ücretini düşük gösterip sürekli tahlil yapıp para kazanmaya çalışan bir yer.kesinlikle tavsiye etmiyorum.kan tahlili için gittiğimizde 100tl olan muayeneye ek ücret ertesi gün 180 tl oldu sadece para kazanma odaklı olmus ticarethane hastanesi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir