Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yalı, İstikbal Cd. No:49/A, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Telefon: 0232 735 44 44

Hizmet Saatleri: hafta sonu, kapalı- hafta içi, 08.00-16.00

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği YOL TARİFİ

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Cem TUNA-
sekiz ay önce
Düzen intizam özen sıfır. 9.20 de aşı için randevu aldık tam 50dk. Bekledik. Bizden sonra gelenler girdi, çünkü formu doldurup verme sırasına göre dediler ama onu bile beceremediler inanın. Mesafe hiç yok, aşı yapacaklar geç gelince yığılma oldu. Üstelik aşıdan sonra 15dk. beklemedi çoğu insan yoksa tam 3 katı daha kalabalık olacakatı.
gokhan can- iki ay önce
Konum olarak 1.8 km farklılık gösteriyor istikbal caddesi üzerinde no 49/A
Platin Mobilya- iki hafta önce
Dr ve tüm sağlık görevlileri ne teşekkür ederiz çok memnun kaldık 👍
kloraq- sekiz ay önce
Eğer BionTech aşı randevunuzu bu poliklinikten aldıysanız; mutlaka en az 1 saat önceden gidin. Randevu saatlerine kesinlikle riayet edilmiyor. İçeride form doldurup dışarıda bekliyorsunuz. Form doldurma sırasına göre 6’şarlı gruplar halinde 4 aşı odasından birine alınıyorsunuz. Randevu almadan gelip form doldurup aşı olan birsürü insan var. 15:20 randevum için saat 14:40’ta gelip form doldurdum, aşıyı vurulmam 16:00’yı buldu. İçerisi de dışarısı da ana baba günü. Yanınıza piknik sandalyenizi vesaire götürebilirsiniz. Çalışanlar ve hemşireler gayet yardımcı, ellerinden geleni yapıyorlar. Bu bahsettiğim aksaklıkların hiçbirisi onların suçu değil, bu işi beceremeyen Sağlık Bakanlığı’nın suçu.
özgür acaralp- dört hafta önce
Aşı için gittik, randevu sistemi olmasına rağmen çok kalabalıktı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir