Etimesgut KETEM Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Etimesgut KETEM den hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Adres:  Elvan, 06794 Etimesgut/Ankara

Telefon: 0 (312) 226 69 00 

Hizmet saatleri: 08.30-17.30

 

Etimesgut KETEM YOL TARİFİ

Etimesgut KETEM

Yorumları-şikayetleri

Zeynep Timur– 4 ay önce
Bu binanın bir çalisani olarak guzel yorumlariniz için tsk ederim ,ortam olarak samimi çalışkan ve guzel insanlardan oluşmaktayiz ve herkese elimizden geldigince yardımcı oluyoruz,müdürümüz Halil bey de cok kaliteli ve bilgili bir bey.17.15 de kimseyi bulamadım demisin guzel kardeşim devlet kurumları 17.00 de off bulmassin bir yıldızını al bes yıldız yap 😁 telefonlara gelince sadece iki kişi mesai bitimine kadar odadan odaya telefon aktarmakta oglen arasi bile vermeden, haklarını yemeyelim mesgul çalabilir hat sorunlu olabilir bunlar sikayet sebebi degil bu yogun dönemde alkis yerine saygi ve destek bekliyoruz sizlerden ,pcr testi sonucu çıkmamış bunda biz suçlu olmayabiliriz tartışmaya açık bir konu alirken ağzını kapadiysan burnunu kaçırırsan yetersiz numune olmus olabilir yada sonuc için yanlış yere bakiyorda olabilirsin hepsi mumkun,normalde test sonuçlarımız 6 veya 8 saat aralığında cikar iki kere özel arac gider ve teslim eder gun icinde .
engineer kübra-bir yıl önce
Tam anlamıyla bir rezalet ! Saatlerdir arıyorum telefonlara cevap veren yok, internette yazan tüm numaraları defalarca aradım, bırakın yanlış numarayı tenezzül edip telefonu açan yok. Yazıklar olsun insanların zamanını çalıyorsunuz. Bu gibi yerlerin denetlenmesi lazım !
Gülsev Soytetir-bir yıl önce
Çok memnun kaldım okadar kibarlarki hepside sanki sevgi iksiri içmişler ☺️bünyemiz alışık deyil bukadar kibarlıga hastanede bagırmayı azarlamayı marifet bilenleri görünce açıkcası şok oldum.. İlgi kibarlık saygı çokkk teşekkür ederim sağolun
06 03-9 ay önce
Bu kurum ile bir işim vardı. Telefon ederek çözdüm işimi, telefona bakan hanımefendi çok yardımcı oldu. Sagolsun
Eren Songur-bir yıl önce
Askerlik için Covid-19 testimi yaptırdım ve en fazla 2 güne açıklanır dediler. 96 saat oldu fakat ne test sonucu var ne telefonlara bakan var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir