Hakim Türkoğlu – Ankara Diş Kliniği Hastanesi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Hakim Türkoğlu – Ankara Diş Kliniği Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Hakim Türkoğlu – Ankara Diş Kliniği Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir diş hastanesidir.

Adres: Süvari, İstasyon Cd. no: 170, 06794 Etimesgut/Ankara

Telefon: 05347403546

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Hakim Türkoğlu – Ankara Diş Kliniği Hastanesi YOL TARİFİ

Hakim Türkoğlu – Ankara Diş Kliniği Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Merve Basturk-bir hafta önce
Uzun zamandır devam eden apse sorunum bir türlü çözülmüyor sürekli antibiyotik kullanıyordum Hakim bey’e çok teşekkür ederim hızlı bir tedaviyle kurtuldum ayrıca çok ilgililer ve tedavim sonrasında da klinikten arayarak takip ettiler 🙏
İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
teşekkür ederiz, sağlıkla kalın
Mehmet Yavas-bir hafta önce
Etimesgut bölgesinde çok temiz ve ilgili bir klinik çocuğumun dişci fobisi vardı gayet sakin ve sıkıntısız bir şekilde tedavisini oldu hakim hocama teşekkür ederim 👍
İşletme sahibinin yanıtı- bir hafta önce
Sağlıklı günler dileriz mehmet bey
Merve Keskin-bir hafta önce
Hakim beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim bir takım sıkıntılı sürecim olmuştu fakat çok yardımcı oldu temiz ve steril bir klinik.
İşletme sahibinin yanıtı- bir hafta önce
Teşekkür ederiz , tekrar görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın
met an-5 gün önce
Gece başlayan diş ağrım sonucu başvurdum. Kanal tedavisiyle sorun hemen halledildi. Piyasaya göre makul fiyatlar ve gerçekten temiz bir klinik. Her şey için teşekkürler.
İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Teşekkürler, sağlıkla kalın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir