Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Aşağı Eğlence, Varlık, Etlik Cd No:55, 06050 Keçiören/Ankara

Telefon: 03125674000

Hizmet saatleri: haftaiçi 08.00-17.00

 

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

ıssız adam-bir ay önce
başta sayın Serdar Dilbaz hoca ve sayın İnci Kahyaoğlu hoca olmak üzere tüp bebek servisinde hizmet veren A dan Z ye tüm doktorların hemşirelerin ilgisi alakası güler yüzü her zaman çok özel ve çok güzeldi. mükemmel insanlar. eşim ve kendi adıma çok çok çok tesekkür ediyorum minnettarım.
Fadimenur-3 ay önce
Türkiye’nin en iyi kadın doğum Hastanesi olmakla övünüp, uzmanlık açısından çok iyi alanında ihtisas yapmış doktorlar yetiştirmiş olsa da bir o kadar da eski, bakımsız en önemlisi de hijyen kavramından uzak bir Hastane. 25 Kasım 2021 Perşembe gecesi (02.30-03.00) acilden giriş yaptım. Personellin ilgi ve tavrı açısından bir sorun yaşamadım, ancak ortamın pisliğinden ötürü kendimi hiç bir şekilde güvende hissedemediğim gibi hastalık kapmış olmaktan endişelenmekteyim. Bahsettiğim pislik kirden ziyade bakteriyel ve viral enfeksiyonlara kolay bir şekilde yol açacak türden olan bir durumdur. Paradoks o ya, Covid tedbirleri ileri sürülerek hiç bir hasta yakını refakatçı olarak girişe dahi alınmazken, muayene için kullanılan tek oda da bulunan çatal ve sedyede muhtemelen bir önceki hasta veya hastalara ait kana bulanmış (ve hala ıslak olan) tek kullanımlık havlu ve peçeteler toplanmamış bir vaziyette duruyordu. Muayene odasına girdiğimde dahi toplama, temizleme ve sterilizasyon işlemleri yapılmadı. Hastane ortamını iş arkadaşlarıma anlattığımda, bir çoğunun aynı kurumda benzer sorunlarla karşılaştığını veya şahit olduğunu öğrendim. Bir sağlık kurumunun hijyen ve sterilizasyona dikkat etmemesi, bunun süreklilik arz etmesi, ve bu olayların denetlenmemesi bulaşıcı hastalıklara ilişkin tedbirlere aykırı davranma suçunu oluşturmaktadır. Toplum sağlığını riske atan bu tutumuna izin verilmesi kabul edilemezdir.
A-bir ay önce
Başta Sayın Prof. Dr. Serdar Dilbaz ve Sayın Prof. Dr. İnci Kahyaoğlu hocalarımız olmak üzere tüp bebek servisinde hizmet veren tüm doktor ve hemşirelerin ilk günden beri samimiyetle göstermiş oldukları ilgileri, alakaları, güler yüzleri, ve özverili yaklaşımlarıyla kendilerine hayran bırakıyorlar. çok teşekkür ederiz.
Rukiye Danışmaz bulut-bir ay önce
Bende etlik Zübeyde hanım kadın doğum hastahanesi de tüp bebek tedavisi gördüm ve çok memnun kaldım doktorlarida hemsireleride muhteşem derecede güzle ilgileniyorlar ilk denememizde pozitif haberimizide aldık çok şükür Allah razı olsun doktorlarımızdan serdar dilbaz ve inci Kayaoğlu gidecek olanlarada tavsiye ederim
Kamile Civelek3 ay önce
Etlik Zübeyde hanım hastanesi tüp Bebek merkezi Serdar hocama ve hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim.. En başından beri gösterilen ilgi, alaka ve anlayış için teşekkür ederiz eşim ve ben… Serdar hocam başkanlığında yürütülen bu tedavi ilk denememizde sonuç verdi şuan hamileyim… Hamilelik elde edemeyen çiftlerimize samimiyetle tavsiye ederim. Yaptıkları mesleği hakkıyla yerine getiren bir ekip iyi ki burada tedaviye başlamışım diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir