Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara

Telefon: +903122126666

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Pelin Yavuz-bir hafta önce
Hakkında şikayetçi olduğum kişi Ad Soyad: Uzm. Dr.Ertan Akpınar Ünvan: Uzman Doktor Bölüm:Kadın Doğum 182’den randevu aldım. Gittiğimde sistemde görünmedi. Doktor sistemin suçu olduğunu ve o yüzden bir fazla hastaya bakmak zorunda olduğunu söyleyerek bana bağırmaya, çağırmaya başladı. Çok terbiyesiz, eğitimine ve unvanına uymayan bir davranış sergiledi. Sanki o günkü bütün problemlerinin nedeni benmişim gibi sinirini benden çıkardı. Yaptığı da bana test sonucumu bildirmekti. Muayene bile olmadım. O zaman şu şiiri hatırladım: Gezdim Halep Şam, Eyledim ilmi talep, Meğer ilim bir hiçmiş, İlla edep illa edep YUNUS EMRE
Ahmet Varlı-3 hafta önce
Diş polikinliğinde Zeynep Nurhan Babacan hanımefendiye çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve işinin ehli. 20’lik diş çekimi yapamıyormuş ama diş taşlarını çok güzel temizledi. Hastane otoparkı da geniş ve ücretsiz
Münevver Arısoy-bir ay önce
Hastanenizde yatan hastanızım 6 Ocak 2022 de dahiliye servisinde nöbetci olan hemşire hanım Seher Tuzcu nun ilk karşılaştığımız andan itibaren güleryüzlü / gülen yüzlü , nazik davranışların dolayı kendisine ve nezdinde hastanenize çok teşekkür ederim. Tahmin ediyorum ki tüm sağlık ekibiniz aynı özellikte özverili çalışmakta. Daha önceki rahmetli annemin sağlığında verdiğiniz /aldığımız evde bakım hizmetlerinde de aynı özverili yaklaşıma tanık olmuştum. Gerçekten içten teşekkürlerimi tekrar etmek isterim.
FORMASYON MAĞDURUYUZ-3 hafta önce
Diş hekimi zeynep babacan denen kişiye asla gitmeyin.Diş çürüğü için gittim, haberim olmadan amalgam siyah civalı dolgudan yapmış.O kadar berbat gözüküyor ki anlatamam.Bana haber bile vermedi yaparken, şimdi çıkarttırsam daha çok masraf.Dişimi mahvetti.Ayrıca uyuşturmadı bile, acı çektim 15 dk.Oda da küçücük keşke özele gitseydim, ayrıca röntgen bile yok özelde çektirip getirdim yani bir de para veriyoruz üstüne.Çürük için gidecekler gitmesinler.Burası devlet hastanesi diyerek beyaz dolgu yapmıyor,haber de vermiyor iş bitince anlıyorsunuz.Asla uğramam bir daha. 1 yıldız bile çok, O YILDIZ VERİYORUM.
erdal yel-bir hafta önce
Geçen hafta annanemi Şehir Hastanesi Kulak doktoruna götürdüm . Kulak doktoru , İşitme testi istendi. Bize 1.5 ay gün verdiler. . Annem 79 yaşında . Yürümesi çok zor .Başka bir Devlet hastanesini aradım randevusuz bakılmıyor dediler. Ümidimi kesmişken bir arkadaşım Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesini tavsiye etti. 2-3 saat içinde her şeyi hallettik. İşitme raporumuzu aldık. Doktor Osman beyde , işitme testine yapan Barbaros beyde çok ilgiliydi. Test biraz uzun sürse de raporu aldık.Güzelce bilgilendirildik. Farklı bir hastane anneniz testi yapamıyor diye rapor vermemişti. Annem testi yapamıyorsa burada nasıl yapıldı. Ellerinize sağlık … Annem sürekli dua ediyor sizlere… Hastanenin otoparkı bile var. Teşekkürler Küçük Yeşil hastane….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir