T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atatürk Mah, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 27, 35390 Buca/İzmir

Telefon: +90 232 454 01 01

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi YOL TARİFİ

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Nur G-
üç ay önce
Dr.bey’in gözleri kan çanağı, yarı baygın bakıyor..yorgun ve uykusuz olduğu o kadar belli ki..yazik yahu cocugum için gittim birde onun için üzüldüm, acil muayenesi 45 sn sürdü, karşılıklı 2 cümle kurabildik.asiri yoğun, dr sayisi yetersiz..sosyal mesafe ve hijyen sıfır..acil sırasında 50-60 kisi buzz gibi havada, hasta cocuklarla bekliyor. Neden şartları iyilestirmiyorsunuz? Benim gördüğümü siz göremiyor musunuz? Hastasına, dr una, hemşiresine yazık değil mi?
Cemre Naz AYAZ- üç ay önce
Bugün acilde nöbetçi doktor (ismini bilmiyorum maalesef) kızımın çıkan kolunu düzeltti. O kadar minnettarım ki,allah razı olsun .Doktorlarımız olmasa ne yapariz.! Çok teşekkür ederim.Acil kayıttan güvenliğine kadar çok özverililer bence.
Ebru- dört ay önce
Telefonu açan şahıs ilkokul terk galiba iş bilmeyen cahil cüheyla insanları koltuk başına oturtursunuz üniversite mezunları işsiz dolaşır Tahlil sonuçlarımi öğreneceğim hasta numarası almam lazım 42 tane soru yok sen neye tahlil yaptırdın niçin yaptırdın gebeyim test yaptırdım. Oldu mu dedim. Zaten sana kadın doğum diyorum. Bir insan kadın doğuma neden gider neden orda test yaptırır. Allahın kara cahili.
Bircan Gülbahar- beş ay önce
Telefonu açan şahsın dünyayı kendisi yaratmış gibi hitabı?? Acildeki bir doktoru soruyorum ilaç yazdı alerji yaptı orada mı diye, neden burda olsun ki diye cevap alıyorum. Doktor neden hastanede olur önce bunu öğrenin. Sonra her insanla aynı kategoride olduğunuzu idrak edin. Bu ne kendini bilmezlik. Bu ne insanları aşağılamaya çalışma isteği, nasıl insanlarsınız da devletin bünyesine girdiğinizde kendinizi devlet sanarsınız. Yazıklar olsun..
Dilan Deli- dört ay önce
Hayatımda gördügüm.en kötü hastane insanları hep azarlıyolar doğumumu orda yaptım ölümlerden döndüm çok pismanım kesinlikle tavsiye etmiyorum

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir