Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Beytepe, Üniversiteler Mahallesi, Lodumlu Yolu 29 Üniversiteler, Ekim Sk. No:1, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon:  (0312) 211 10 20.

Hizmet saatleri: haftaiçi 08:00-17:00

 

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

james Bond 007-bir ay önce
Fizik tedavi,Esra bilgin ,bir havalar,kaprisler ,terslemeler ,Allah’ım nasıl bir muamele gördük adı doktor ama resmen insanı kanser edecek potansiyelde birisi.Sağlam olan insanı hasta eder .Hem hastaligimizla ilgili bir şey ,tedavi,çözüm v.s. yapmadı,hem hal ,hareket ,insanı aşağılayan tavırlarıyla ,üslubuyla burnumuzdan getirip ,zaten kötü olan moralimizin iyice içine etti.Nasıl bir saygısız birisi.Bilgi ,birikimide ya hiç yok yada umursamadığından başından savmak için hastaları tersleme gibi bir strajeyi uyguluyor .Allah’ım güzelim devletimden maaş alıp da hasta vatandaşa zülm eden böyle doktorların belasını ver inşAllah🤲🤲🤲Hastane yönetimi birşey yapmalı ,ama kimse umursamıyor malesef.Yüce Rabbim bildiği gibi yapsın onu.
M ikbal karapınar-4 ay önce
1. Olarak şuan ki konum doğru 111 otobüsü ile bilkent metro dan aktarma yapabilirsiniz. 2. Olarak mükemmel tertemiz bir hastane. Özellikle diş bölümü Alpay hoca çok ilgili mükemmel bir insan kendisine teşekkür ediyorum.
serap dalkılıç-5 ay önce
Mümkünse uzman doktor veya en fazla doçentleri tercih edin. Profesörler hastadan ziyade asistanları ile ilgilenmeyi daha tercih ediyor, yüzünüze bakmıyorlar misali. Mrhs sisteminden randevu alırken ünvanları yazmıyor, hastanenin hekim çalışma takviminden ünvanlarını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında diğer tetkiklerinizi sıra beklemeden çok rahat yaptırabileceğiniz, sakin ve temiz bir hastane.
Emre İsaoğlu-10 ay önce
Harika bir hastane. Temiz, bakımlı, donanımlı. Sadece fizik tedavi ve benzeri uygulamalar için hizmet veren bir hastane. Boyun fıtığım için tedavi amacıyla gittiğim bu hastanede doktorların ve fizyoterapistlerin ilgi alakaları ile sağlık sorunumda epey azalma oldu. Ankarada fizik tedavi, tamamlayıcı tıp, omurilik zedelenmesi, eklem ve romatizma ağrıları ile ilgili tedavi olacağınız çok güzel bir hastane. Eskiden askeri hastaneydi şimdilerde sivil vatandaşa dönük de hizmet veriyorlar. Askeri hastane geçmişi sebebiyle gazilerimizin tedavi gördüğü bu hastanede, alanında uzman birçok bilgili doktoru ve fizyoterapisti bulmak mümkün. Ayrıca ozon tedavisi, hidro terapi, nöral terapi gibi tamamlayıcı tıbba dair uygulamaların da yapıldığı bir birimleri var.
Aytuğ Çalış-4 ay önce
MHRS Üzerinden Gaziler Fizik Tedavi E.A.H ‘ ne randevu alıp gelmek isteyenler hastanenin konumu için ” Üniversiteler, TSK Reh. ve Bak.Merkz. Küme Evleri, 06800 Çankaya/Ankara ” bu konuma gelirlerse doğru yere gelmiş olurlar. Google Maps’ in yönlendirdiği direk konum farklı bi yere çıkarıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir