Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Hacettepe, Talatpaşa Blv No:82, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon: +903125083333

Hizmet saatleri: 24 saat açık

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi  YOL TARİFİ

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Esra Sonmez-bir hafta önce
Halen hastanede yapmaktayız bir refakatçi olarak yorum yapmak istedim..Doktorumuz ve ekibi harika.Doc Dr Akın Fırat Kocaay başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi çok şükür..gel gelelim temizlik personelinden hemsiresine kadar herkes ayrı bi dünyada yaşıyor.. hasta talep etmedikce sizinle ilgilenmiyorlar. Çarşafımizi kendimiz değiştirip rica minnet paspas yaptırıyoruz.. temel ihtiyaç tuvalet kağıdı gibi istekler hiç hoş karsilanmiyor heleki..Ve özel odada yatmamiza rağmen bunları yaşıyorsak..diğer hastaları düşünemiyorum bile Allah tüm hastalara şifa versin 🙏
Muammer YILMAZ-bir hafta önce
Her devlet hastanemiz gibi personel ilgisiz. Ziyaret edeceğimiz hastamızı danışma gibi olan yere soruyoruz suratımıza küfür edercesine bakıyorlar. Be insanoğlu! sevmiyorsan işini bu meslekte insanlara faydalı olamayacaksan orada işin ne? Daha mutlu olacağın mesleği seç, insanlara zor etmek yerine kolaylaştır.
ömer duymaz-bir ay önce
Ömrünü tamamen doldurmuş artık gidilmemesi gereken bir hastane özellikle çevresindeki diğer hastaneler tasindiktan sonra tamamen yetersiz bir kurum olmuş. Cebeci de çocuk acile gidiyorsun sana sıra gelene kadar 3 saat geçiyor sözde acil diye geliyorsun.Nedeni ise o kadar kalabalıkta bile 1 adet doktor acil poliklinigine bakıyor. Çoğu bölümünde sıkıntı var.
Nostalji Molası-bir ay önce
PCR Testi’nin yaptırması imkansız. 10:30’da geldim kota bitti dediler. Keza sabah gittim başka gün, 2 saatlik sıra var dediler. 2 Saat beklemedim o sırada doğal olarak.
Hatice Yeşilbaş-9 ay önce
Covid aşısı için Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu aldık.Aşı için hastaneye gittiğimizde İbni Sina ‘ya gitmemiz gerektiği söylendi.İbni Sina’ ya gittiğimizde de hangi personele sorsak covid aşısının hastanenin neresinde yapıldığından haberi yok.Biz birimi ararken çok uğraştık.Covid aşısı için gidecek olanlar uğraşmasın diye yazıyorum. Ankara Eğitim ve Araştırma İbni Sina Numune Ek Hizmet Binası C blok Güvenlikten girince sağ taraftaki bina Alman aşısı olacaksanız binanın dışındaki formu imzalamanız gerekiyor. Çin aşısı için form doldurmuyorsunuz.Formu doldurduktan sonra saate göre içeriye alıyorlar.Aşı olacak kişinin yanında telefon olması gerekiyor.Telefona kod geliyor ona göre kayıt yapıyorlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir