Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet Hastanesi Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Seğmenler, Cumhuriyet Cd. no:134, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: 03124840322

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Gölbaşı Şehit Ahmet ÖZSOY Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

hakan arslan-2 ay önce
2 aylık bebeğimin kalça ultrasonu için hem öncelik yok randevu oluşturalım diyorlar, hemde covid li hastalarla aynı ortamda sıra bekletip en ufak bir önlem olmafan sıradan ultrason odasına giriyorsun. Sıfır düşünce katılmış, üzerinde en ufak bir plan yapılmadan bu şekilde bir sistem olur mu? Tabiki yaptımadık, gittik Ankara’nın daha berbat bir hastanesinde 2 aylık bebek önceligi alarak ÇOCUKLAR için ayrı bölüm olan bir ultrason odasında 5 dk da hallettiktik..
Fethi yılmaz-bir ay önce
Biraz önce covid polikliniğinden test verdim alan arkadaş fiş kesiyor sanki eldiven yok sterilize hiç yok 1 dk da 7 kişiden test aldı sonra neden yayılıyor yazık cidden çok yazık
Gökhan Kebeli-bir ay önce
Az insanla çok iş yapmak, çoğu yaşlı hasta, ve çalışanlar çay molası veya kahvaltıda.sigara molasında eksik etmeyin, Aldığınız paralar haram aloooo
B B-bir ay önce
16.01.2022 tarihinde gece acile gittim. Acil su bulmamız gerekiyordu Hastanede bir sise su alabileceğimiz yer yoktu. sagolsun hemşireler bize şu verdi. Kafeteryasi bir lokma ekmeği olmayan bir hastane.
Dolu Feda-3 hafta önce
Mümkünse -5 böyle bir rezalet görmedim. Kbb da 2 saat beklememe rağmen almadılar ve üstüne aliye denilen tecrübesiz bir doktordan azar işitmek mecburiyetinde kaldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir