LÖSEV – LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Ankara’nın Gölbaşo ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. LÖSEV – LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde LÖSEV – LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Kızılcaşar, 23 Nisan Cd. No:20, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: 03126667666

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

LÖSEV – LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi YOL TARİFİ

LÖSEV – LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi

 Yorumları-şikayetleri

Özge Tüfekçi-bir ay önce
Lösante sadece çocuklarımıza değil yetişkinlerede çok iyi hizmet veren bir hastane. Safra kesesi ameliyatımı gerçekleştiren Dr. Murat Karakahya hocamı tanımaktan dolayı çok mutluyum.Titiz ve ilgili tavrı sayesinde ameliyattan 1 gün sonra sıkıntısız bir şekilde taburcu oldum. Ayrıca baş hemşire Sibel hanıma ve benimle ilgilenen Elif hemşireyede ilgili ve güleryüzlü tutumları için çok teşekkür ediyorum. Hastane çok temiz ve covid konusunda da çok titiz davranılıyor. Genel olarak tedavi sürecim boyunca çok memnun kaldım.
Ahmet Eren-bir ay önce
Arkadaşımın çocuğu covid testi istendi. Çocuk hasta olduğu için o an sorgulayamadık bir covid testinin ücreti 250 TL olduğu söylenip 540 TL bir ödeme alındı. Böyle bir kurumsal hastaneye yakıştıramadık. **Yukarıda bahsettiğimiz yasanan olayla alakalı Melike Hanım bizimle iletişime geçerek gerekli kontrolleri sağladı.Bir yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıkarılarak magduriyetimiz giderildi.Gosterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Sayın Ahmet EREN, öncelikle geçmiş olsun. Konu ile ilgili görüşebilmemiz adına iletişim numaranızı iletebilir misiniz? 03126667666 dahili: 2834 hasta hakları birimimizi de arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Murat Yalva-bir ay önce
21.12.2021 tarihinde ameliyat oldum. İlk girişteki danışmadan başlayarak bütün personel son derece ilgili ve alakadar. Her yer çok temiz. Ayrıca gelirleri lösemili kardeşlerimiz için harcanıyormuş. Bunu duyduğuma çok sevindim. Çekinmeden gelip muayene olabilirsiniz.
Marina Potapenko-bir ay önce
1.5 sene boyunca çocuğuma bu hastanede koyduğu tehsis üzerine laktozsuz diyet uyguladım. Meğerse öyle bir şeyimiz yokmuş asıl alerjimiz glutene bunu devlet hastanedeki doktor bulmuş. Yazıklar olsun
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Marina POTAPENKO, öncelikle geçmiş olsun. Konu ile ilgili görüşebilmemiz adına, iletişim numaranızı iletebilir misiniz? 03126667666 dahili: 2834 hasta hakları birimimizi de arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
little paranoiac-2 hafta önce
Bugün acilde basit bir tansiyon ölçümü için 73₺ istediler. Sağlıktan önce paraya düşmüşler. Lösev’in hastanesine yakışmayan prensiplerle çalışıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir