Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri NeredeHacettepe Üniversitesi Hastaneleri Nerede

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet vermektedir. Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde verilen sağlık hizmeti 2007 yılından itibaren JCI (Joint Commission International) tarafından akredite edilmiştir ve düzenli olarak Uluslararası kalite standartları açısından denetlenmektedir. Hacettepe Üniversitesi JCI standartlarında sağlık hizmeti veren Türkiye’deki ilk kamu kuruluşudur. Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde sağlık hizmeti verilirken tam bir takım çalışması uygulanmaktadır. Tıp, Diş, Eczacılık, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde çalışan Dünya’nın seçkin bilim insanlarının bilgi birikimleri sayesinde çok zor hastalıkların dahi tanı ve tedavileri başarı ile gerçekleştirilmektedir. Hastanelerimizde yaklaşık 350 Profesör, 150 Doçent, 50 Yardımcı Doçent ve 40 Uzman hekim görev yapmaktadır. Özellikle tanısı ve tedavisi zor hastalıklar başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinden Hacettepe Üniversitesi Hastanelerine başvuran hastalara ek olarak Uluslararası Hasta Koordinatörlüğüne 2013 yılında başta Azerbaycan, Irak ve Kıbrıs olmak üzere otuzun üzerinde farklı ülkeden 3000’den fazla hasta başvurmuştur.

Adres: Hacettepe, A.Adnan Saygun Cd, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon: +903123055000

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri  YOL TARİFİ

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri 

Yorumları-şikayetleri

Sevgi Çiçeği-3ay önce

Ankaranin en iyi devlet hastanelerinden biri diyebilirim ama kötünün iyisi. Ne demek istediğimi anlamissinizdir umarim. Doktorlarin cogu uzman yeni mezun olmus cok tecrubesi olmayan tipler hocalarinin cunku ya cayyolunda ya da cukurambarda gokdelende ozel muaneleri var muane ucretleride 1000 liradan baslior. Dusunun. Saglik sistemini. Randevu dogru duzgun alamiorsun covidi bahane edip zaten az olan doktor sayisini iyice dusurmusler randevu bulamiosun mecbur ozel hocalarina gitmek zorunda kaliosun. Hele o acili. hasta olarak gelmissim geberion 5 saat bekledikten sonra ancak bakiolar oda stajer doktorlar. Acili igrenc kesinlikle buranin acilinden uzak durun. Ama dedigim gibi diger hastaneler daha berbat bura kotunun iyisi iste. Mesela psikiyatrisi diger devlet hastanelerine gore iyi ama iyi diyemiorum malesef.randevu bulabilirsen ne ala.

İbrahim Özel-5 ay önce

Sadece çocuk aciline 2 defa gittim. ilk çocuğum daha 5 günlükken, özel hastanenin gereksiz antibiyotik tedavisinden kurtardık. Gerekli testler yapıldı. Kan değerlerini takip ettiler ve iyileşene kadar destek oldular. Doktorlar hem çok bilgili hemde ilgileniyor, takip ediyorlar. Bugünde ikinci çocuğum için gittik. özel sağlık sigortamız olduğu halde özele değil hacettepe acile gittik. Çok ilgilendiler. ilkinde şansımızamı iyi doktor denk geldi dedik ama değil doktorların bepsi ilgili. Allah razı olsun hepsinden. Bir hastanenin çocuk acili ancak bukadar iyi olur. İşini bukadar iyi yapan doktorların hepsine saygı duyuyorum.

Sümeyra Kardal-9 ay önce

Gebe izlemde poliklinikte muanemi oluyorum özel hocaya randevu alamadık pandemiyi bahane edip vermediler. Tabi tanıdığı olan hemen alıyor o ayrı bı mesele de. Gebe izlem dedikleri yerde her ay bir doktor değişiyor bu günkü doktorun tiribiyle karşılaştım. Son derece hijyenik olmayan bir ortam var orda temizlik yok. Küçücük daracık odada hem hasta 2 3 tane doktor oluyor. Virüsu bahane ediyorlar ama orası pislikten virüs hayiyor. Doğru düzgün aletleri temizlemeden sonraki hastaya kullanıyorlar.mecbur kaldığım için gidiyorum. Muane ediyrolar ama sana doğru düzgün bişey anlatmiyorlar, sesiz sessiz yaz çiz kalk yok böyle bisey ya , sen söylemezsen ulturason resmi bile vermiyorlar yazık böyle bir ortama. 5 yıldız verdim ki başta dursun diye .

Hirondelle Ankara-9 ay önce

Telefon ile randevu hattı kurmuşlar 4444444 burada çalışanlardan ortopedi polikliniğinin numarasını istedim. Bana yazı işlerinin numarasını verdiler305 1101 sonra tekrar santralı aradım verilen numaralar Yazı işleri hariç kimse açmadı 30 dk boyunca aradım çalıyor açan yok.. tekrar santralı aradım 4 . kişi çıktı hanım efendi verdiğiniz numaralarla ortopedi bölümüne ulaşamıyorum bana başhekimligin numarasını verin dedim.. Nihayet başhekimlik sekreterliği telefonumu açtı ortopediye ulasamadigimi söyledim bana başka bir numara verdi ve önceki numaraların yanlış verildiğini söyledi Verdiği numara ile doğrudan ilk seferde ortopedi polikliniğine ulaştım. Santral deki hanım efendiler hem yanlış numaralar veriyorlar hemde bu durumdan yönetimi sorumlu tutuyorlar! Allah’tan başhekimlik sekreterliğine ulastimda beni bu kısır döngü çilesi den kurtardı. 444 4444 hat kurulmuş ama buradaki santral bilgileri ya guncellenmemis yada çalışanlar bu departmanda çalışmaya Uygun bilgi ve beceriye sahip değiller .. ! Bu arada yaklaşık 8 farklı numara aramisim ! Ankara sehir hastesini arayın istediğiniz bölüme hocalara kadar anında ulaşıyorsunuz. Dış kapı eğitim ve araştırma hastanesi arayın anında her bölüme ulaşıyorsunuz ! Hacettepe bu konuda bu hastenelerin yonetimlerinden teknik ve idari destek eğitimi alabilir diye düşüyorum.

Fatih G-11 ay önce

Buraya en kolay Adnan Saygun Caddesi’nden geçen Seyranbağları-Ulus dolmuşları ile ulaşabilirsiniz. Adnan Saygun Caddesi, Sıhhiye Pazarı ile Refik Saydam Merkez Hıfzısıhha Enstitüsü’nün önünden geçer ve Samanpazarı’na çıkar. Hacettepe Onkoloji Hastanesi’ne ulaşmak için: Yukarıdaki şekilde Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne ulaştıktan sonra kampüsün içinde bulunan Gevher Nesibe Caddesi’nden hastaneye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kurtuluş Meydanı’ndan Talatpaşa Bulvarı’na doğru giden ve demiryolu üstgeçidinin altından geçen Dumlupınar Caddesi’nden Merkez Kampüsü Doğu Kapısı’na ulaşabilirsiniz. Buradan da yine Gevher Nesibe Caddesi’nden devam ederseniz İlk sağda Hacettepe Onkoloji Hastanesi’ni görebilirsiniz. Araba ile gelmek çok büyük sorun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir