Dentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi NeredeDentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Dentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Dentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Bahçelievler, Mostar Blv. No:27, 34893 Pendik/İstanbul

Saatler: 09:00 – 19:00

Telefon: (0216) 390 60 80

Dentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi YOL TARİFİ 

Dentapolitan – Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yorumları 

Ali Korkmaz – 2 hafta önce
Alt üst çene flap operasyonundan sonra Dt. Serkan Bayraktar hocam 8 adet kanal tedavisinin ardından alt süt çeneme en doğala yakın ölçü biçim ve renkte kaplama yaptı. Serkan hocamın özenli çalışması sayesinde yepyeni dişlere ve gülüşe sahip oldum. Sadece eski tanıdıklarım dişlerimi yaptırdığımı farkediyor. Yeni tanıştığım insanlar ise gerçek dişlerim olduğunu düşünüyorlar. Yılların getirdiği bilgisi ve tecrübesini özverili ve özenli çalışması ile birleştiren Dt. Serkan Bayraktar hocama, kendisine yardımcı olan tüm asistanlarına ve her defasında beni güler yüzle karşılayan tüm Dentapolitan Pendik çalışanlarına emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İşletme sahibinin yanıtı :
Ali bey Hastanemiz, çalışanlarımız ve hem alanında uzman hem de hastaları tarafından oldukça sevilen kıymetli bir hekimimiz olan Dt. Serkan Bayraktar adına size yepyeni dişlere ve gülüşe kavuşturmak bizim için zevkti. Sizlerin mutluluğu bizim vizyonumuzdur. Dentapolitan olarak bu mutluluğu paylaşıyoruz. Sağlıklı ve mutu günler dileriz.🌺🤗👩‍❤️‍💋‍👩 🏥

Zeliha Belkaya – bir ay önce
Serkan hocama şiddetli diş ağrısıyla başvurdum.Kendisi hiç canımı acıtmadan pamuk gibi elleriyle kanal tedavimi ağrısız acısız konforlu bir şekilde ve yaptığı her işlemi adım adım anlatarak tamamladı.Kendisi bir hekimde olması gereken en önemli özellik olan hastasına kendi yakını gibi yaklaşan aşırı empati sahibi ve koltuğuna güvenle oturabileceğiniz bir hekim. Serkan hocama çok teşekkür ediyor ve diş problemi olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Zeliha hanım öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Pamuk elli doktorlarımız ve pamuk kalpli çalışanlara sahip hastanemiz adına, ayrıca kendi alanında uzman olan kıymetli ve çok değerli Dt. Serkan Bayraktar hocamızın nezdinde sizlere yorumunu için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Derya Çolak – bir hafta önce
Serkan Bayraktar hocaya 7-8 dişimin dolgusunu ve bir dişimin de kanal tedavisini sabırla ve özenle yaptığı için çok teşekkür ederim. Kendisi çok profesyonel ve ilgiliydi.

İşletme sahibinin yanıtı :
Derya hanım öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Hastalarımızın sağlığı bizim misyonumuzdur. Sizlerin hayatına mutlu dokunuşlar yapmak bizim için çok önemli. Başta kendi alanında uzman olan ve hastaları tarafından çok sevilen Dt. Serkan Bayraktar hocamız olmak üzere Dentapolitan olarak sizlere sağlıklı günler dileriz.

Şeyma Şahin – 4 ay önce
Senelerdir bir çok ortodontist dolaştım ve artık gerçekten ümidimi kaybettiğim bir anda Mehmet Oğuz Öztoprak hocamla tanıştım. Tüm doktorların ameliyatsız asla düzelmez dediği dişlerimi bir sene kadar kısa bir sürede (estetik hiç bir bozukluk olmadan) invisalign ile düzeltti. Bunun dışında klinik olarak her tedavi için ayrı bir doktor bulunduğu için başlamadan önce herşeyi orda sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca tedavi boyunca sürekli durumumu soran Tuğba hanıma da ilgisi için çok teşekkür ederim. Gerçekten ekip olarak çok Güler yüzlü ve ilgili bir ekip. İyi ki tanıdım. Ve tedavime orda devam ettim.

İşletme sahibinin yanıtı :
Şeyma hanım, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz😊 Değerli hekimimiz Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak hocamız, sizin de bahsettiğiniz gibi Ortodonti ve İnvisalign alanında oldukça uzman ve zor tedavileri rahatlıkla yapabilen Dünya’daki nadir hekimlerdendir. Tüm ekibimiz hakkında görüşlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz, hastalarımızdan bu tarz dönüşler almak en büyük sevincimiz😊

Sizle tanıştığımız ve ailemizin bir üyesi olduğunuz için mutluyuz, sağlıkla kalın. Tüm diş tedavileriniz için her zaman buradayız🌸😊

Kamile Can – 4 ay önce
Dentapolitan Pendik’te tüm diş sağlığı ve ortodonti problemlerim için tedavi görmekteyim . Başta Oğuz hoca , Mustafa hoca ve Semra hoca olmak üzere Eyüp bey ve tüm Pendik Dentapolitan ekibi alanında Uzman kişiler , Güler yüzlü ve tüm süreç boyunca sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktalar. Tedavi süreci diğer geçmiş tecrübelerime baktigimda çok daha ağrısız ve sonrasında hızlı bir şekilde kalıcı sağlığa kavuşuyorsunuz .Tüm ekibin emeğine sağlık, herşey için çok teşekkür ederim ☺️

İşletme sahibinin yanıtı :
Kamile hanım, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz😊 Başta değerli hekimlerimiz; Prof. Dr. Mehmet Oğuz Öztoprak, Prof. Dr. Mustafa Tek ve Dr. Semra Polat hocalarımız, klinik müdürümüz Eyüp Özdemir ve tüm ekibimiz için söylediğiniz övgüler ve yaşadığınız tedavi sürecini yorumladığınız için teşekkür ederiz. Hastalarımızı sağlığını kavuşturup bu şekilde güzel dönüşler almak bizlerin en büyük mutluluğu, sağlıkla kalın. Tedavileriniz için her zaman buradayız😊🌸 ‘Gülüşünüzü Önemsiyoruz’ 😄

feyza şahin – 3 hafta önce
Yorumları okuyup gittim. Serkan bey çok ilgili sabırla her soruyu yanıtlıyor, tedaviyle ilgili detaylı bilgi veriyor. Çalışanlar ve asistanlar da ilgili. Tereddut etmeden gidebilirsiniz 👍 Buradan Serkan bey ve Dentapolitan ailesine teşekkür ederiz.

İşletme sahibinin yanıtı :
Bizler de size çok teşekkür ederiz Feyza hanım, sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.. ❤️

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir