Haymana Devlet Hastanesi Ankara’nın Haymana  ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Haymana Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Haymana Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Seyran, 06860 Haymana/Ankara

Telefon: 03126583041

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Haymana Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Haymana Devlet Hastanesi

 Yorumları-şikayetleri

Merve Kaya-2 yıl önce
Normalde 5 yıldızı hak ediyor fakat aşırı derecede yakıt kokusu hastayı baş ağrısından öldürüyor. Bu şartlarda orda ki insanlar yinede iyi hizmet veriyor. Üç gün hastanede kaldık. Tek sorun kaloriferlerin fuel oil ile yakılıyor olması bu hususta önlem alınmalı
Önder Demirezen-3 yıl önce
Hizmet duyarlılığına halen bu saat itibarı ile rastlamadım. 08.45 te poliklinik te olmamız istenmişken. Poliklinik te alım yok. Doktor yok.
Hikmet Sezer2 yıl önce
Doktorlar ve çalışanlar iyi fakat hastanede düzensizlik var oda giderilirse gayet iyi olur
Ercan Ercan-5 yıl önce
İyilik. Varsiniz
MURAT-4 yıl önce
Döneri ve iskenderi harika

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir