Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Atatürk Atatürk Mahallesi Atatürk, Fevzi Çakmak Cd. No:10, 06980 Kahramankazan/Ankara

Telefon: 03128141414

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Caglar-bir ay önce
Acil kapısında sigara içen ve muayeneye gelen hastanın suratına duman üfleyen personel bu durumu görmezden gelen diğer memur arkadaşlar.Aralarinda sürekli yaptıkları aslında tek yaptiklari sohbetlerine mesai saati içinde ara verilmesi gerektiğinin hatırlatmak gerekli. Yüzyüze Başaramadım Telefonla arıyor muhattap olacak bir santral bile bulamadım.
Bekir Yilmaz-2 ay önce
Bu kadar rezil bir hastane olamaz bir sağlık çalışanlari hastaya yaklaşımı ve davranışı hakkında nezaketten mahrum kendini yukarıda gören kibirli insanlar ile dolu bu konuda sağlık bakanlığının biran önce el atması birseyler yapması lazım. Sağlık çalışanlarına karşı saygımız sonsuz fakat sağlık çalışanlarının da aynı saygı ve hoşgörülü yaklaşımını beklemek en doğal hakkımız diye düşünüyorum.
Esra ERASLAN-3 ay önce
2 hafta önce aldığım ve işime göre ayarladığım randevumu randevu gününde arayıp son dakikada erteliyolar gelsenizde doktor yok ne demek. Bizde zaten bütünn günü hastane için ayırıyoruz dimi. Madem öyle randevu saatine 4 koymayacaksınız arkadaş dalga geçer gibi son dakika aramak nedir.
lowsky 5018-3 hafta önce
Yani, mhrs den randevu alıyorum ve kaç saat yol çekip geldikten sonra polikliniklerin kapalı olduğunu öğreniyorum!!! Madem kapalı neden randevu veriyorsunuz???
Nuretin Ünver-bir ay önce
Bu hastanede insana saygı yok doktor larin çalışma ve mesai saatleri uyumu yok özellikle nöroloji doktoru

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir