İbni Sina Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İbni Sina Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yunus Emre, 4012. Sk. No:53, 35130 Karabağlar/İzmir

Telefon: +90 232 254 86 86

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

İbni Sina Tıp Merkezi YOL TARİFİ

İbni Sina Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Hazel Çalkar-
bir ay önce
Doktor serdar beyi çok seviyoruz ama danışmadaki kişiler ve muayene katındaki sekreter çok kaba davranıyor. 65 yaş üzeri hastalara öncelik verilmesi gerekirken belirsiz konuşuyorlar. Mutlu bir hasta memnuniyeti sağlar ama son görüşmemizde memnuniyetsizlik yarattılar.
Merve Çelik- Bir hafta önce
Güzel,anlayisli muamele için ozele geldim devlet hastanesinden beterdi.Özellikle kadin dogum bolumundeki kadin doktor alev cok kaba hic tavsiye etmiyorum bosuna paranizla rezil olmayin.yanindaki hemşirenin tavrı ayrı herşeyden önce insan olmayı deneyin karşınizdakinin de insan olduğunu unutmayın lütfen
Cinar Isik- bir ay önce
Google yorumları malesef çok kötü ama ben zaten hastaneye değil Dr Serdar beye Gaziemir den gidiyorum.Gaziemir den diye belirtmemin sebebi burda özellikle bir sürü tıp merkezi hastane varken ben Dr Serdar beye gidiyorum.Tum şikayetleri tek tek dinliyor,yorum yapıyor,not alıyor ve gereken neyse onu yapıyor.Bence hastanenin kaybetmemesi gereken Dr larindan.
Guler Aksu- iki ay önce
Çok lakayık bir yer özellikle göz doktoru Mehmet Türker göze metal kaçması sebebiyle gitmemize rağmen muayene odasında oturup başkasıyla sohbet etti. O da yetmez gibi hiç bir acili yeti olmayan ehliyet başvurusu için gelen kişiyi aldı bu nasıl bir aymazlıktır. Burası bir sağlık kuruluşu değil ticarethanedir.
Mehmet Ertürk- bir ay önce
Doktor cengiz bey ilacı bile yazamıyor neden pratisyen hekimmiş gece acile uzman doktor koyun lütfen insanımız mağdur olmasın bir saattir ilaçla uğraşıyorum yinede ilacı parasıyla aldım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir