Özel Zeybek Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Zeybek Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Arap Hasan, İnönü Cd. No:225/A, 35150 Karabağlar/İzmir

Telefon: +90 232 250 51 52

Hizmet Saatleri: hafta sonu, kapalı- hafta içi, 09.00-17.00

Özel Zeybek Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Zeybek Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
gun fatma-
iki hafta önce
Cildiye doktorundan memnun kalmadık. 140 TL muayene ücreti verdik. Hızlı muayene yüzeysel geçiştirme ile 1 dk bile sürmedi. Devlette kibar nazik açıklayıcı doktorlar çok pandemi olmasa suratına bakılacak kurum değil.
Ezel Ezel- bir hafta önce
Hizmet çok pahalı.Alt tarafı ultrason 200 tl olurmu yahu.Ayrıca sıra ile içeri almiyorlar karıstırıyorlar buna dikkat edilmeli.Geçen gittiğimde internet gitti dediler 15 dakka bekledik.İnternet gittiyse ona göre önlemini al.Profesyonel çalışin biraz da millete önerelim değil mi..
iskender çetin- üç ay önce
Ben hayatımda bu kadar hoyrat çalışan paralı bir sağlık kurumu görmedim paramı lazım değil sağlık kurumu olduklarından haberlerimi yok anlamadım gitti telefonla arıyoruz çocuğumuzun doğum tarihini yaşını üstüne basa basa söylüyoruz sporcu lisansı için sağlık raporu alıcaz diye randevuyu veriyorlar gidiyoruz on yaş altı bakmıyoruz diyorlar o zaman ne diye getiriyorsunuz bizi ayağınıza daha öncede bir iki kere randevu aldım gittim doktorumuz hasta malesef bakamiyoruz dediler anlamadım gitti
Batıkan Nergiz- yedi ay önce
Paranızla rezil olmak mı? O zaman Özel Zeybek Tıp Merkezine bekleniyorsunuz. Devlet hastaneleri bile bu kadar egolu değil. Cildiye için gittim . Yaşlı bir doktor vardı. Çıkmasına yakındı galiba 85 yaşındaki adamı koymuşlar. 3-4 adet cildimde sorunları belirttim. O kadar acelesi varmış gibi davranıyor ki diğerki soru diğerki soru diye geçiştirdi. Dizimde mor çatlaklar varken normalde krem sürülmesi lazımmış daha yeni öğreniyorum . Ama o doktor zamanla geçer takılmayın dedi. Boyu uzadığı için falan dedi. Erken mor durumda kremle geçmesi gereken çatlaklar şimdi doktor sayesinde bembeyaz çatlaklara dönüştü ve vücudumun neredeyse %30 unda bu var. Nasırım var dedim yakarız dedi o zamanın parasıyla 500 mü ne dedi. 15 tl ye aldığım asitle tamamen kökten çözüldü. 4 tane soruyu maksimum 1 dakikada cevaplayıp çıkarttı bizi siz çözün artık hemen arkamızdan o da çıktı zaten. Yapılan çok büyük bir ayıptı şimdi bu çatlaklarla yaşamak zorundayım bu yaşta.
Burcu İnce- beş ay önce
Değil 1, aslında 0 puanı hakediyor. Doktor yok. Kadın doğuma gidiyorsun o yok, kbb’ye gidiyorsun o da yok. Sadece merakımdan soruyorum ne var o zaman? Kapıdan dönmek istemiyorsanız önermiyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir