İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan İdealtepe Göz Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen İdealtepe Göz Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Küçükyalı, Kestane Sk. No:3, 34841 Maltepe/İstanbul

Saatler: 09:00 – 17:00

Telefon: (0216) 417 20 21

İdealtepe Göz Merkezi YOL TARİFİ 

İdealtepe Göz Merkezi YORUMLARI 

meryem O.Demir – bir ay önce
Göz ağrısı ve göz yorgunluk şikayetiyle gittim. Dr İbrahim Sayın çok ilgisiz davrandı, şikayetimi hiç dinlemedi, ve göz dinlendirici “0.25” astigmat gözlüğü yazdı, onu da yanlış yazdı aks derecesi vs. Başka doktora gittim sorunum aşırı göz kuruluğuymuş ve gözlüğe ihtiyacim bile yokmuş. Memnun kalmadım. Gereksiz gözlük için de para ödedim.

Meltem Kavukcu – 3 gün önce
İdealtepe göz vakfına muayene için gittim .Ancak doktorun odasına girmemle çıkmam 5 dakika sürdü.Doktoru zorla konuşturabildim ayrıntılı muayene edilmedim.Beden dilinin bir an önce gidin dediğini düşündüm.Sorular sormak istedim ama bir iki kelimelik cevaplarla karşılaştım .Hasta psikolojisinden asla anlamadığını düşündüğüm bir hekimdi.Devlet hastanesinde para vermeden daha iyi muayene olabileceğimi düşünüyorum.Bugünün koşullarında verdiğim 200 tl boşa gitti.Tavsiye etmiyorum.

ilkay ersasmaz – 3 ay önce
Başta sayın Murat Ferliel olmak üzere İdealtepe göz vakfının tüm çalışanlarına ( kapıda karşılamadan, ameliyata girdiğimiz ana kadar) sonsuz teşekkürler.
İşlerini son derece titiz ve severek yaptıkları o kadar belli ki. Tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimle..

NEŞE KOCABAĞLI – 2 ay önce
Dr. Murat Ferlier son derece ilgili bir doktor. Gerekli bilgilendirmeleri yapıyor, hastaya güven veriyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aydan Akgezer – 9 ay önce
İdealtepe göz vakfı hastanesinde doktorum Sayın Murat Ferliel’e muayene ve ardından katarakt ameliyatı oldum. Hastane şartları, personelin ilgisi, bilgisi, ve doktorumun hastasına açıklayıcı bilgiler vermesinden, zaman ayırmasından, sık ve ciddi kontrollar yapmasından dolayı çok memnun kaldım. Ameliyatım da çok başarılı oldu.
Emek veren herkese çok teşekkür ederim.

Engin Kontas –  11 ay önce
Çok hassas tetkikler ve en son teknoloji ürünü makinalarda tetkiklerim yapıldıktan sonra hocamız Gülina hanımefendi her iki gözümde de katarakt olduğunu , ne tür lens takılıp ne tür takılamayacağını detaylı bir şekilde anlattıktan sonra 25 şubatta ilk operasyonumu sol gözümden oldum.Hastaneye girişimden itibaren , ameliyathanedeki titiz çalışmaları ve hijyen koşullarını hayranlıkla takip ettim. Süper bir şekilde ilgi , alaka ve güleryüzle tüm işlemlerim yapıldı. Çok şükür Gülina hocamın sayesinde hayat daha da renklendi. Sağ gözüm için de ameliyat günümü aldım. İnşallah hayat daha da renklenecek. Tüm personele başta Gülina hocamız olmak üzere teşekkürü bir borç biliyorum.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir