İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Impladent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Impladent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Feyzullah Mh.Mimarsinan Cad. No:8/a-b-c, 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler: 10:00 – 21:00

Telefon: (0216) 370 01 87

Impladent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ 

Impladent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği YORUMLARI 

Gülnaz Durak – 3 hafta önce
Çok kıymetli İmpladent yönetimi…
Nezdinizde Dr. Ceren hanıma çok teşekkür ederim. Kızımın bütün kontrollerinde uygun açıklaması ve hastaya yaklaşımı mükemmel…. Harika bir hekim ve çocukların ablası

İşletme sahibinin yanıtı :
Gülnaz Hanım Merhaba, öncelikle kıymetli vaktinizi ayırarak bu değerlendirmeyi yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri kliniğimizde misafir etmekten çok mutlu olduk.

Güler samur – 5 ay önce
Dört dörtlük bir dis klinigi
İçeri girerken kapıdaki görevli size kullanılmamış bir poşet veriyor Çantanızi poşetin içine koyduktan sonra ateşiniz ölçülüyor Sonra elinizi dezenfekte ediyorsunuz ve danışmadan gidip doktorunuzla randevunuz olduğunu söylüyorsunuz Siraniz gelince muayenizi oluyorsunuz
Hepimiz dış muayenesinden çekiniriz. .Çünkü hem canımızın yanmasından,hem acemi bir doktora düşmekten ve tedavinin sonucunun ne olacağını bilememekten korkarız..impladentte bu gibi sorunlar yok .Tüm doktorlar çok başarılı,bilgi sahibi ve islerinin ehli insanlar Bu yüzden tedavilerin sonucu mükemmel çıkıyor.
Ben ve eşim senelerdir buranın müşterisiyiz ve çok memnunuz
Teşekkürler ederiz impladent

İşletme sahibinin yanıtı :
Güler Hanım, öncelikle kıymetli vaktinizi ayırarak bu değerlendirmeyi yaptığınız için teşekkür ederiz. Güzel yorumlarınız motivasyon kaynağımız. Sizleri kliniğimizde misafir etmekten çok mutluyuz.

Sena Savur – 7 ay önce
Arkadaşımın vasitasıyla Haziran ayında Maltepe Impladent Şubesinde tedavime başladım. Sevgili Ülkü Koloğlu’nun (Dt. Ülkü Koloğlu) ilgi ve desteğine çok teşekkürler. Kanal tedavim için Kambiz Bey’e, ( Dt. Kambiz Mohseni) dolgularım için Ali Bey (Dt. Ali Tuna )ve sonra da Ufuk Bey’e
(Dt. Ufuk Gökyayla) randevu verildi. Covid sürecinde diş tedavisinden çok çekiniyordum, ama İmpladent Maltepe benim tüm soru işaretlerimi giderdi. Öyle temiz, titiz ve hijyenik bir ortam var ki, iç rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi karşılayan personel ve tüm birimler ( Beyza Hanım’a da ilgi ve yardımları için ayrıca teşekkürler) özellikle klinik danışmanları ne kadar yoğunluk olursa olsun her daim güler yüzlü ve profesyonel tavırlarıyla sizi memnun etmek adına canla başla çalışıyorlar. Doktorlarımdan bahsedecek olursam; o kadar işlerine hakim ve destekleyiciler ki anlatamam. Ali Bey hayatımda gördüğüm en sabırlı, en güleryüzlü diş hekimi olabilir. İletişimi mükemmel. Panik atak hastaları, sürecin anlatılmasını beklerler, tedavimde işlem boyunca bir panik hastası olarak bana sürekli bilgi vererek kendimi rahat hissetmemi sağladı. Ufuk Bey’in de diğer dolgularım sürecindeki desteği, yaklaşımı, nezaketi inanılmaz rahatlatıcı. Dolgu esnasında randevum olmamasına rağmen başka bir işlem gerektiğinde ilgili doktorla görüşerek o gün içinde randevu düzenleme çabasına ve tedavinin aynı gün olmasını sağlamasına sonsuz teşekkürler.

Kullanılan sistem de çok profesyonel. İşlemler esnasında karşınızdaki ekrandan polikliniğe saat kaçta geldiniz, tedaviniz ne kadar sürdü, yapılan ve yapılacak işlemleri her şeyi takip edebilirsiniz.

İyi ki tedaviye burada başladım. Zaten bir süre daha devam edecek tedavimde emin ellerde olmak çok rahatlatıcı. Her bir çalışanına ayrı ayrı teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı :
Sena Hanım, öncelikle kıymetli vaktinizi ayırarak bu değerlendirmeyi yaptığınız için teşekkür ederiz.
Tedavi sürecinde sizin de işbirliğiniz ile ortaya bu güzel ekip çalışması çıkıyor, bize olan güveniniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizi kliniğimizde misafir etmekten dolayı çok mutluyuz.
Sevgilerimizle,

Ali Kamar – 2 ay önce
Her şey, mükemmeldi, başta planlamayı yapan Beyza hanım, cerrah Dr. Berkem bey, protez uzmanı Dr. Özgür beye tüm kalbimle çok teşekkür ederim. Umduğumdan çok daha iyi ve profesyönel ellerde hizmet gördüm. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Ali ihsan Kamar.
Almanya.

İşletme sahibinin yanıtı :
Ali İhsan Bey Merhaba, öncelikle kıymetli vaktinizi ayırarak bu değerlendirmeyi yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Sizi kliniğimizde misafir etmekten çok mutlu olduk.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir