İEÜ Medical Park Hastanesi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İEÜ Medical Park Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: İmbatlı, Yeni Girne Bulvarı, 1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir

Telefon: +90 232 399 50 50

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

İEÜ Medical Park Hastanesi YOL TARİFİ

İEÜ Medical Park Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Ali Gacan-
bir ay önce
İzmirde ki özel hastahanele rin içinde en iyi olanı.Onkoloji servisinde aldığımız 2020,2021,2022 yıllarındaki pandemi doneminde aldığımız hizmetlerden memnun kaldık.Bir miktar katkı payı alınıyor.
Ergün Kösem- bir ay önce
Merhaba, İzmir Karşıyaka’da bulunan Medical Park Hastanesi ile ilgili olarak olumlu anlamda yaşadığım iki tecrübeden bahsedeyim. Birincisi; yıllardır geçmeyen bir bel fıtığı problemim. Uzun yıllar yaşadığım bu rahatsızlığa bir çare arayışı içerisindeyken önce Medical Park Fizik Tedavi Bölümüne giderek Prof. Dr. Rezzan Günaydın’a muayene oldum. Hocam fizik tedavi uygulattı. Sonuç olarak şu an Allah’a şükürler olsun ki o şiddetli ağrılardan kurtulmuş durumdayım. Bu nedenle başta Prof. Dr. Rezzan Günaydın olmak üzere Fizik Tedavi Bölümündeki tüm personele şükranlarımı sunuyorum. İkincisi; bugün babamı Nefroloji bölümünde Doç. Dr. Cenk Gökalp’e götürdüm. Babamın da uzun süredir devam eden böbrek sorunları mevcut. Cenk hoca sağ olsun, önce muayene etti, gerekli tetkik ve tahlilleri yaptırdık, akabinde tedavi uyguladı. Muayene, kan ve idrar tahlilleri, akciğer röntgeni, ultrason çekimleri, sonuçlarının çıkması, hocaya göstermemiz ve tedavi süreci içinde bulunduğumuz pandemi şartlarına rağmen yarım günde bitti. Düşününce olmaz denilir. Ama oldu. Netice itibariyle; Medical Park Hastanesini yıllardır tercih ederim, bugün tercihimin ne denli doğru olduğunu bir kez daha gördüm. Oturmuş bir sistem, çok iyi hocalar, kaliteli cihazlar, iyi personel, gerisi kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bunun için bu hastaneye 10 üzerinden 10 puan veriyorum. Herkese sağlık dilerim ama şifa arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Ugur Ekici- üç hafta önce
Çocuğum ishal ve kusma şikayetiyle çok rahatsızlanınca Medicalpark Hastanesi’nde gittim. Maalesef randevum yoktu ve çok yoğunlardı. Arkadaşlara durumu izah ettim. Beni Güler yüzle karşılayıp hemen yardımcı olmaya çalıştılar tek tek tüm hekimlere alabilir miyiz diye danıştılar. Dr. Tülay Akça beklersek yardımcı olacağını iletti bizi i zor durumda geri çevirmediler. Bekledik ve hastaları arasında boşluk olduğu an hemen yardımcı olup bizi aldılar. Hayatımda gördüm en bilgili ve ilgili doktor kendisi her süreci sabırla hiç atlamadan dinledi bizi uzun uzun muayne etti. Oğlumun bilinmeyen karaciğer rahatsızlığı olduğu için bu güne kadar bilmem gereken ama kimsenin söylemediği tüm detaylarla ilgili bizi bilgilendirdi ve bilinmeyen bir süreç olduğu için ilaç vermeyip oğlumu o durum da göndermek istemeyip bize serum verdi ve çok hızlı bir şekilde iyileşme sürecimi hızlandırdı. Çok mutlu ayrıldık. Öncelikle bizi zor zamanımızda geri çevirmedikleri için yanımızda oldukları için o panik halimizde bile her alanda Güler yüzle karşılayıp yardımcı oldukları için gerçekten minnettarız. Doktorumuza çok güveniyoruz sonrasında sürekli bizimle telefonla yazıştı ve ilgilendi her sorumuza cevap verdi. Girişte kayıt açan Beril, Ceyda ve Pınar hanıma Doktorumuz Tülay Hocaya ve danışmanı Tuğçe hanıma ilgi alakaları için çok teşekkür ederim iyiki varsınız hep olun🙏🙏 Ayrıca pandemi şartlarında covid-19 konusundaki hassasiyet, hijyen ve temizlik konusunda tüm önlemleri aldıkları için ayrıca teşekkür ederim…
ömer Çakır- üç hafta önce
Kardiyoloji bölümünde tedavi olduk. Herkes çok ilgili ve saygılı. Gelecek olan herkese tavsiye ederim. Hastaneye değil adeta otele gelmiş gibi hissediyorsunuz. Pandemi döneminde saatlerce hastanelerde sıra beklemekten kurtulduk. Güvenle gelip tedavimizi olup çıkıyoruz.
Gamze Gökalp- bir ay önce
Kadın doğum doktorlarımız Buket Saçkıran ve Mehmet Bal hocalarımıza teşekkürlerimi bir kez daha burdan iletmek istiyorum.Öncelikle Buket hanımla hamileliğimden önce tanışıklığımız var. İnsan iletişimi ve bilgisi üst düzey olan mükemmel bir doktor. Mesleğine çok hakim, güncel ve oldukça birikimli enerjisi yüksek bir hoca.Buket hanımın da hamileliği sebebiyle 17 hafta da Mehmet Bal hocamızla sürece devam ettik.Mehmet hocamızın da üst düzey bilgisi,tecrübesi ve yaklaşımı ile ilk günden beri hep yanından mutlu ayrıldık.Hamilelik ve doğum sürecimizde eksikliğini hiç hissetmedik, sürekli iletişim halinde,soru işaretlerinin hiç kalmadığı, kendimizi tamamen güvende hissettiğimiz bir süreç yaşadık.Hocanın ekibindeki diğer sağlık personelleri arkadaşlarda çok ilgili, nazik, iletişimleri samimi insanlardı. Özellikle normal doğum isterseniz gözü kapalı olarak Mehmet Bal ‘ı tercih edebilirsiniz,kesinlikle öneririm.Mehmet bey ve Buket Hanım ‘a sonsuz teşekkürler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir