Özel Metropol Tıp Merkezi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Metropol Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şemikler, Anadolu Cd. No:593, 35560 Karşıyaka/İzmir

Telefon: +90 232 336 64 65

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Metropol Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Metropol Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Yakup Küçüktaş-
beş gün önce
Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocama çok teşekkür ederim ameliyatımı ağrısız bir şekilde çok kısa sürede gerçekleştirildiği için ve güler yüzü ilgisi için aynı şekilde asistanı da kendisi kadar ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim .
nesim uygut- bir ay önce
Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocam yaklaşık 15 dk da MIKROSINUSEKTOMI yöntemi ile operasyonumu gerceklestirdi ve kısa sürede ağrısız bir sekilde iyileştim. Kendisi iyiki var, çok ilgili, guleryuzlu ve güvenilir bir doktordur kesinlikle tavsiye ederim :))
Metin Çetin- bir ay önce
Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocama çok teşekkür ederim Ameliyat öncesi de sonrası da çok ilgilendi ve sorunsuz şekilde tekrar sıhhatime kavuştum ve işimin başına geçtim.Allah razı olsun kendisinden ve asistanından.
Sevim Çelik- iki ay önce
Genel Cerrahi Doktor u Barış Bey’e ağrılı bir şekilde gittiğimde çok korkmuştum ama o kadar güven verici ilgili bir doktor ki tüm korkularım geçti. Operasyondan 1 gün sonra normal yaşantıma hemen dönebildim. Harika bir doktor mutlaka tavsiye ediyorum🙏 Ayrıca ameliyathanede çalışan hemşire hanıma o harika ilgisi sıcak şefkati için de teşekkür ederim. Mutlaka tavsiye ediyorum. 🌼
Sevil Aksüt- iki ay önce
Tam bir ticarethane. Işe giriş için sağlık raporu ücreti sormak için aradım. Buraya gelmeniz gerekiyor dediler. Rapor alırken göz doktoru beni ameliyat olmam gerektiğine ikna etmek için baya uğraştı. Oysa daha yeni başka bir hastanede detaylı göz muayenesinden geçmiştim. Doktor hemşire ile yanımda başka bir hastanın işlemi için ücret konuştu ne desek 1500 mu desek 2000 mi desek diye. Hiçbir ücret politikaları yok kime ne yedirirsek diye. Başka bir yerde tekrar uğraşacak vaktim olsa paramı alır çıkardım. Mecbur olunmadikca gidilmemesi gereken bir yer.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir