Kemer Anadolu Hastanesi Antalya Kemer ilçesinde hizmet veren bir hastanesidir.  Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Kemer Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres:  Yeni Mahalle, Atatürk Blv., 07980 Kemer/Antalya

Telefon: +902428145970

Hizmet Saatleri:  24 saat hizmet vermektedir

Kemer Anadolu Hastanesi YOL TARİFİ 

Kemer Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

İbrahim Erol – 5 ay önce

Hemen ilgilenildi hemde rahatlatıcı ve düzenli şekilde bilgilendirildi. Çok şükür doktorun dediği her şeyi yapıp çocuğumuzun sağlığına kauvustuk. Zor yöntemleri önleyip kolay ilaçlarla yöntem bulundu. Beklemeden sigortalı olarak ödemeden iyi ve rahat bir hisle ciktik. Für aus Deutschland reisende Urlauber mit türkischer Staatsangehörigkeit und einer Versicherung bei Barmer nur zu empfehlen.

Aydın Karaaslan – 4 ay önce

8 yaşındaki oğlumun alnı için dikiş gerekiyordu. Hasret hanım (soyadını bilmiyorum ama olsa olsa MELEK olurdu) ilgi ve bilgisi ile inanılmaz bir iş çıkardı.Çok çok teşekkür ediyorum.Hastane personeli de gayet alakalı ve profosyonel davrandılar.Üstelik tek bişr kuruş bile ödemedik.

Sahin hoeke – 1 yıl önce

Sigortanız varmı dediler vardı sigorta kartını verdim çocuğum hastalanmıştı sadece ağzına baktı hap yazdı. Almanyaya döndüğümde bir ay sonra hesap gönderdiler 150 Euro. Haram olsun hak etmediniz. Alman sigortası diye bu kadar hesap çıkarılmaz ayıp ayıp.

Şükrü Kirer – 1 yıl önce

Önce para sonra yarım yamalak muayene. Bakkal dükkanı gibi. Ticarethane!! Doktora soruyorum neden böyle olmuş sıkıntısı ne diye sığır gibi bakıo yüzüme cvp veremiyor. Türkçesi de tam değil zaten. Bürodaki hanfendi kasiyer gibi sadece para kesiyor maşallah. Özel yaşam hastanesi kesinlikle daha iyi!!

İpek Sevik – 1 hafta önce

İki çocuğum var. Kemerde tek çocuk doktoru kemer anadolu hastanesinde var. Bu eksikliğin giderilmiş olmasından dolayı teşekkür ederim. Önceki çocuk doktoruda çok iyiydi. Geçen hafta Doğru teşhis, doğru ilaç ve kısa süren tedavi ile hemen toparlandılar. İlk yardım semineri gibi insanlara fayda sağlamak açısından ayrıca verilen özverili çalışmalar içinde ayrıca teşekkür ederim. Gittim ve yanlış bildiğim bilgilerin düzeltilmesine, eksik bilgilerimin tamamlanmasında yardımcı olmuş oldular. Daha önceki yıllara nazaran kemer anadolu hastanesi her yönden değişti. TEŞEKKÜRLER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir