Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Özel Doruk Yıldırım Hastanesi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi; yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:221, 16000 Yıldırım/Bursa

Telefon: 444 0 455

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Koc Koc – 3 hafta önce

Doruk Hastanesi Yıldırım Şubesinde Ünal ADIGÜZEL hocam 2 yaşındaki oğlumun inmemiş testis ameliyatını ve sünnetini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldık, hiçbir problem yaşamadık. İlgili, alakalı, güler yüzlü, deneyimli ve başarılı bir hekim. Kendisine çok teşekkür ederiz. Yine hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim. Anestezi teknikeri Ayhan bey ve Destek Hizmetlerinde görev alan İbrahim Bey çok ilgililer ve güler yüzlü çalışanlar. Çocuğumla kendi çocuklarıymış gibi ilgilendiler çok teşekkürler. Sizin gibi işini severek yapan insanlar her daim var olmalı. Teşekkürler 👏👏👏

İşletme sahibinin yanıtı – 4 gün önce

Değerli hastamız Değerli bildiriminiz için tesekkur ederiz Saygılarmızla sağlıklı günler dileriz…

Gönül Turan – 1 ay önce

Berbat bir hastahane gişe çalışanları kendilerini ceo sanıyorlar ilgisiz alakasız . 29.12.2021de ameliyat oldum gece serum bitmişti ve serum kablosu kan olmuştu gece kontrol eden kimse olmadı çağrı zilleri çalışmıyor 3kere santrali aradım ve sonra hemşire geldi gelseydiniz diyor serumu çıkarmayı bilmediğim için kusura bakmayın dedim Gerçekten Yıldırım Doruk hastahane çok kötü asla önermem tek memnun kaldığım Dr Emin bey mükemmel bir insan

İşletme sahibinin yanıtı – 3 gün önce

Değerli Hastamız, Hastanemiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Adınız, soyadınız ve irtibat numaranızı [email protected] adresine iletirseniz, konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vermek isteriz. Saygılarımızla, Sağlıklı günler dileriz.

Habip Savaş – 4 ay önce

Kızımı ortapediste götürdüm bir anda skolyoz olduğunu öğrendik ve prof Dr burak akesen hocama yonlendirdiler kızımın skolyoz derecesi 65 ve çok ilerlemiş olduğunuzu acilen ameliyat olması gerektiğini söyleyince hocam bende sağlık meslek lisesi mezunu olarak bir çok yerde sağlık personeli olarak çalışan arkadaslarim burak hocamızı araştırdım ve 1 numara tek düşünebilecegim hoca olarak yorumlar aldim ve Ankara insanbul daki tüm omurga cerrahlariyla tanıdık aracılığıyla bilgi aldım hepsi burak hocamin dediklerinin birebir aynısını söyledi ve ameliyat kararı aldık kizim ameliyat olalı 12 gün oldu ağrıları ameliyat olanların anlattıkları ağrıları kadar hiç yaşamadık burak beye ve ekibine özellikle burak beyin sekreteri sevgi hanımın ilk öğrendiğim an itibariyle bana karşı psikolojik verdiği desteğine kendini bizden biri olduğunu hissettirip ameliyat sonrasında tüm sorularıma anında karşılık vermesi bizi güvende hissettirdigi için ayrı şükranlarımızı sunuyorum ve birebir pansumaniyla ilgilenen Recep beye güler yüzlü aile gibi olan gece gündüz ilgilenen hemşirelerin ve kusmalari anında yatağına dahi kusabilirsin biz temizleriz diye kızımı rahatlatan hasta bakicilarina tüm Doruk ailesine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Özge Pudi – 2 ay önce

En son bile tercih etmeyin derim. Otopark sorunu, özensizlik, fiyatlar, hijyen… Annemin doktoru burada olduğu için mecburen gidiyoruz, mahzen gibi yer altında karanlık muayanehaneler… Özel sigortalar bölümünde de ayrı beceriksizlikler… Mümkünse gitmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı – 5 gün önce

Değerli Hastamız, Hastanemiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Adınız, soyadınız ve irtibat numaranızı [email protected] adresine iletirseniz, konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vermek isteriz. Saygılarımızla, Sağlıklı günler dileriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir