Kudret International Hospital Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Kudret International Hospital , Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Kudret International Hospital den hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:81, 06900 Çankaya/Ankara

Telefon: Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:81, 06900 Çankaya/Ankara

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Kudret International Hospital YOL TARİFİ

Kudret International Hospital

Yorumları-şikayetleri

rahsan yıldırım-3 hafta önce
Göğüs hastalıkları için gidip “astım başlangıcı” olduğumu öğrendim. Daha sonra gazi üniversitesinde bir hocaya gidip de burada yapılmış olan “solunum testi” mi gösterdiğimde bana tam olarak şöyle dedi. “bu test tam yapılmamış. Yani test sonuna kadar tamamlanmadan yarım bırakılmış. Belki de alet bozuk. Bu veri bir işe yaramaz” dedi. Doktor grafiğin nasıl olması gerektiğini de gösterince aslında bozuk aletle tam yapmadıkları bir test için benden para aldıklarını, doktorun da bunu muhtemelen bildiğini anladım. Gene de 3 yıldız niye verdim? Çünkü çocuk bölümündeki muayenemizden memnun kaldım. Yine de laboratuvar veya ölçüm sonuçları konusunda güvensizlik oluşturduğu için pek gitmeyi düşünmüyorum.
Esin Keskin Türkeş-2 hafta önce
Kızımızın sağlık kontrolü için gittiğimiz Kudret International Hospital dan çok memnun kaldık.Özellikle güler yüzlü ve ilgili tavırlarından ötürü kan alma hemşiresi Eda Coşgun’a çok teşekkür ederiz.
Burcu Dindaroglu-bir ay önce
Gerçek anlamda Doktorlar işlerini hakkıyla yapıyor iki hafta boyunca tüm hastaneleri gezdim tanı konulmadi beni başlarından attılar dünya testler yapıp yığın yığın para aldılar ama ortada bir sonuç yok bu hastaneyi kesfettikten sonra değerli hocalar fazlasıyla ilgi ve alaka gösterdi çok pahalı olduğu için ameliyati başka bir hastaneye sevkettiler ama onların sayesinre iyiyim
Mahmut SEVİNÇ-2 ay önce
Annemiz Semiha Arslan’ın tedavi sürecinde yoğun çaba gösteren, hastane ve doktor korkusu olan annemize sevgiyle yaklaşarak tedavi olmasını sağlayan, 7 gün boyunca bizden ilgi ve alakalarını esirgemeyen Kardiyolog Prof. Dr. Ali Rıza ERBAY’a Kalp Damar Cerrahı Oprt. Dr. Mevlüt Melih BAŞARAN’a Ürolog Prof. Dr. Semih Yaşar SARGIN’a Dahiliye Uzman Dr. Gündüz ABISHOV’a Ortopedist Oprt. Dr. Alp Burak EKMEKÇİ’ye Nörolog Uzman Dr. Ülker ANADOL KELLECİ’ye Diyetisyen Nimet KÜLTEKİN’e 4. Kat Yatan Hasta Servisindeki Hemşireler Hira Nur ÖZCAN, Beste SAĞIR, Emine KARA, Tuğba DEMİRCİ, Sevil DEMİRDÖVEN, Tutku UZUN ve Beyza Nur VAPUR’a 4. Kat görevlileri Elif ve Ayşe Hanıma Sonsuz teşekkürler. Gerçekten mükemmel bir hastane ve mükemmel personel. Kızları Ayşe ARSLAN ve Neşe Alev SEVİNÇ Kardeşi Orhan BEKTİMUROĞLU
Talha Açıkgöz-bir ay önce
Merhabalar, buradan özellikle bana kilo vermemde hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak birçok destek veren nimet hanıma teşekkür etmek istiyorum. Karımın rahmetli olmasından sonra fazlasıyla kilo almıştım ve bu kilolarımı vermekte yıllardır zorlanıyordum, yıllardır gitmediğim diyetisyen kalmamıştı. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine Nimet hanım ile tanıştım, kendisi bana kilo verdirmekle kalmadı psikolojik olarak çöküş dönemlerimde dahi destek oldu güçlü olmam ve diyete devam etmem için beni teşvik etti. Mesai saatleri dışında dahi yazdığımda beni asla terslemeyip daima kibar bir tutumla yaklaştı. Bugün son ölçümümü yaptık, 18 kilo 330 gramı 6 ay gibi bir süre içerisinde gayet de sağlıklı olarak verdiğimi tespit ettik. Bu ölçüm sonucunda kilo vermenin vücudumdaki değerleri(kan, vitamin gibi) azaltmadığını gördük. Kendisine çok teşekkür ediyorum gerçek bir profesyonel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir